WIZYTÓWKA FIRMY

TAXUS sp. z o.o.

TAXUS sp. z o.o.

Kołdrąb 10, 73-150 Łobez
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - obiekty sportowe...

Opis firmy

szkółka drzew, szkółka krzewów, krzewy ozdobne, drzewa ozdobne, krzewy liściaste, krzewy iglaste, iglaki szczepione, byliny, trawy, tworzenie ogrodów, ogród, ogrody

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych TAXUS sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa do szkółki z 20-letnią tradycją! Szkółka drzew i krzewów ozdobnych TAXUS Sp. z o.o. znajduje się 1 km od Łobza (Kołdrąb 10) przy szosie drawskiej. Działalność szkółkarską zaczęliśmy w 1997 r. Od tamtej pory wprowadziliśmy do sprzedaży wiele rodzajów i odmian roślin potrzebnych do stworzenia unikalnych ogrodów.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 • krzewy liściaste
 • krzewy iglaste
 • iglaki szczepione
 • drzewa alejowe w odmianach
 • rośliny wrzosowate
 • byliny i trawy

  Opieramy się w głównej mierze na produkcji własnej (ok. 90 %). W ten sposób nasze rośliny mają wysoką przeżywalność, gdyż są odporne na lokalne warunki klimatyczne. Przy sprzedaży roślin kładziemy szczególny nacisk na fachową poradę. Człowiek jest wtedy świadomy, jak gęsto należy sadzić daną roślinę oraz czy dane warunki siedliskowe spełniają wymagania wybranego gatunku lub odmiany. Nawet początkujący ogrodnik oszczędza wówczas na pracy i ilości roślin potrzebnych do założenia rabaty. Nasi klienci to doceniają i wracają do nas w następnych latach.

  Zajmujemy się także tworzeniem całych ogrodów – od projektu, poprzedzonego wizją lokalną i wywiadu z właścicielem, do wykonania w terenie.

  Szeroki asortyment bylin, krzewów i drzew będących na naszej szkółce, umożliwia Państwu zrobienie zakupów w jednym miejscu bez konieczności pielgrzymowania za brakującym materiałem po różnych tego typu placówkach.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!
  Kołdrąb 10
  73-150 Łobez