WIZYTÓWKA FIRMY

ITAMAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWI...

ITAMAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWI...

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12/4, 44-100 Gliwice
branża: nadzór doradztwo obsługa przedsięb., szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Biuro tłumaczeń Itamar


Jako biuro tłumaczeń ceniące przede wszystkim satysfakcję klientów oraz zadowolenie pracowników, przykładamy dużą wagę do profesjonalizmu w pracy, niezmiennie wysokiej jakości usług i najwyższych standardów prowadzenia biznesu. Działamy zgodnie z międzynarodową normą dla usług tłumaczeniowych - ISO 17100 oraz ściśle przestrzegamy zapisów Kodeksu Dobrych Praktyk PSBT.

Biuro tłumaczeń Itamar jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Katowicach. Prezes Zarządu ITAMAR Group jest także Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń oraz Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Aktywność w środowisku branżowym umożliwia nam ciągłą wymianę doświadczeń oraz dostęp do nowych narzędzi i technologii wspomagających naszą pracę.


OFERUJEMY:

 • Tłumaczenia pisemne
 • Tłumaczenia pisemne uwierzytelnione
 • Tłumaczenia ustne
 • Tłumaczenia stron www
 • Tłumaczenie serwisów internetowych
 • Skład i przygotowanie do druku
 • Druk:
  - druk nisko i wysokonakładowy
  - kolportaż
 • Redakcja i copywriting
 • Obsługa informatyczna


 • Z myślą o zapewnieniu klientom profesjonalizmu, terminowości i wysokiej jakości, w każdym aspekcie naszej pracy stawiamy na stosowanie najnowszej technologii – od sprzętu biurowego, oprogramowania, po nowoczesne kanały komunikacji i najświeższe wersje narzędzi CAT.

  Jednak niezależnie od tego, jak nowoczesnych narzędzi będziemy używać, zawsze o sukcesie stanowią przede wszystkim ludzie. Starannie budujemy zatem nasz zespół – złożony zarówno z pracowników, jak i współpracujących zdalnie tłumaczy.

  Mamy przyjemność pracować w zespole oddanych firmie ludzi o szerokich horyzontach, bogatym doświadczeniu oraz ambicjach realizowanych z sukcesem na gruncie zawodowym, naukowym czy prywatnym. Zaś nasi tłumacze, jako istotna część naszego kluczowego kapitału ludzkiego, przy każdym kolejnym projekcie wciąż udowadniają swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

  Klienci doceniają wysokie standardy obsługi, terminowość, ale przede wszystkim jakość świadczonych przez nas usług. Znakomita większość klientów powraca do nas przy kolejnych projektach tłumaczeniowych.

  Wśród naszych klientów są największe firmy, takie jak HP, Google, Ebay, Mercedes, Casio. Pracujemy także dla wielu uczelni wyższych, z Polską Akademią Nauk oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego na czele.

  Zapraszamy do współpracy!