WIZYTÓWKA FIRMY

ZACZYSZCZONE Piotr Stępniak

ZACZYSZCZONE Piotr Stępniak

ul. Łanowa nr 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - mosty wiadukty, budownictwo - obiekty wykończenia...

Opis firmy

Tagi: mycie dachów, czyszczenie elewacji, mycie kostki brukowej, czyszczenie szyb, czyszczenie podjazdów, czyszczenie chodników, impregnacja kostki

Firma ZACZYSZCZONE zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem myjkami Karcher, Nilfisk gorącą i zimną wodą.

Wykwalifikowana i doświadczona ekipa zapewnia sprawne i bezpieczne działanie. Natomiast dobra organizacja pracy wpływa na terminowość realizowanych inwestycji.

OFERTA:

 • Mycie elewacji:

  Elewację można wyczyścić samodzielnie, o ile posiadamy odpowiednie wyposażenie. Bez doświadczenia będzie jednak ciężko o idealny efekt, dlatego mycie elewacji najlepiej powierzyć profesjonalistom.

  Wszystkich zainteresowanych tą usługa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Dzięki doświadczeniu oraz wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu firmy Karcher, Nilfisk i skutecznych środków chemicznych, nasi fachowcy szybko i skutecznie oczyszczą i odgrzybią elewację budynku z każdych zabrudzeń. Z kolei w przypadku pytań o szybki termin lub wycenę usługi - zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 • Mycie dachów

  Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym myciem dachów. Czyszczenie tej powierzchni może stanowić nie lada wyzwanie dla osoby bez doświadczenia, dlatego mycie dachów to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zajmujemy się czyszczeniem powierzchni dachowych i elewacji z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu alpinistycznego i wysięgników koszowych dzięki czemu szybko, skutecznie i bezpiecznie wyczyścimy Państwa dach, rynny z każdych zabrudzeń.

 • Czyszczenie szyb:

  - Mycie szyb metodą odwróconej osmozy

  Czyszczenie z wykorzystaniem wody osmotycznej to nowoczesna metoda pielęgnacji ścian, dachów, elewacji szklanych, aluminiowych, przeszkleń dachowych i paneli fotowoltaicznych. Jej dużą zaletą jest możliwość mycia przy pomocy samej wody, która jest pozbawiona substancji mineralnych. Dzięki temu taką wodę charakteryzuje bardzo wysoka miękkość, co przekłada się na jej własności myjące, nie pozostawiając żadnych zacieków.

  - Mycie przeszkleń szklanych z użyciem detergentu

  W przypadku ciężkich zabrudzeń lub tłustych, niezbędne będzie dodatkowe użycie detergentu. W przypadku mycia metodą odwróconej osmozy, zaletą jest wysoka wydajność stosowania chemicznych środków myjących ze względu na miękkość wody. Używane przez nas detergenty spełniają wymagane normy i są bezpieczne dla środowiska.

 • Mycie kostki brukowej i granitowej

  Mycie kostki brukowej to kolejna z oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej/granitowej - zarówno na przydomowych podjazdach, jak i miejskich chodnikach. Doskonale wiemy, że nawet starannie ułożona kostka wymaga regularnego czyszczenia, aby zachowała swój wygląd na długo. Dzięki regularnemu myciu kostki brukowej nie tylko wpływamy na jej atrakcyjny wygląd, ale też przedłużamy jej żywotność.

 • Impregnacja kostki

  Kostka brukowa narażona jest ciągle na czynniki atmosferyczne i zabrudzenia związane z użytkowaniem. W związku z czym nawierzchnię należy zabezpieczyć odpowiednio dobranym impregnatem.
  Zaimpregnowanie pozwoli utrzymać w czystości podjazd do garażu czy ścieżki w ogrodzie, ponieważ zapobiega wchłanianiu plam oraz ułatwia zmywanie różnego rodzaju zabrudzeń.

  Powierzchnia zabezpieczona impregnatem ma delikatny film, który zmniejsza nasiąkliwość betonu, przez co zapobiega wchłanianiu zabrudzeń, osiadaniu kurzu i pyłu. Środki zawierające substancje biobójcze mogą zdecydowanie ograniczyć porastanie nawierzchni mchem i innymi roślinami.

  Dobre impregnaty chronią przed solą i innymi chemikaliami, co jest ważne na podjazdach bezpośrednio z dróg publicznych w ten sposób odladzanych zimą. Mogą również ułatwiać usuwanie plam z oleju silnikowego i innych preparatów samochodowych.

  Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi, ściśle dopasowaną do jego potrzeb.

  Tajemnicą naszego sukcesu jest pracowitość i uczciwość oraz konsekwencja w działaniu a także stały rozwój poparty certyfikatami i referencjami.

  Zapraszamy do współpracy
  ul. Łanowa nr 15
  62-080 Tarnowo Podgórne