O NAS

Platforma przetargów i zleceń. Największy wybór ofert zawsze w zasięgu ręki!

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2006 roku, a powstanie naszej platformy przetargowej przyczyniło się znacząco do wzrostu zainteresowania polskich firm rynkiem zamówień publicznych.

Serwis przetargowy oferent.com.pl to sposób na szybkie i wygodne pozyskiwanie ofert przetargowych, wyników przetargów, zapytań ofertowych, konkursów ofert oraz zleceń organizowanych na terenie całego kraju.

W ciągu ostatnich lat aktywnej działalności naszego serwisu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w pozyskiwaniu informacji, a to w sposób pośredni przyczyniło się do wzrostu zaufania i sympatii Klientów. Każdego dnia sztab naszych specjalistów śledzi Internet oraz prasę, aby jak najszybciej dotrzeć do najświeższych ogłoszeń z sektora zamówień publicznych. Monitorujemy wszystkie gałęzie gospodarki, dzięki czemu możemy błyskawicznie poinformować o nowych ogłoszeniach i dać szansę wielu przedsiębiorcom na uzyskanie ciekawych, a także intratnych zleceń.

Oferent wciąż się zmienia. Potrafimy słuchać Państwa opinii, zapewniamy świetną obsługę dzięki temu wysoka jakość usługi, intuicyjny panel Klienta oraz zaawansowana wyszukiwarka sprawiają, że jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów na rynku. Świadczą o tym liczne referencje, które otrzymujemy właśnie od Państwa.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu wygranych przetargów!