O USŁUDZE

Do Państwa dyspozycji oddajemy zaawansowane narzędzie i wyspecjalizowane usługi pozwalające wspomóc Państwa działania w zdobywaniu rynku zamówień publicznych.

Każdy Klient z poziomu strony ma możliwość samodzielnej filtracji kryteriów wyszukiwania ogłoszeń, aby przesyłane informacje jak najlepiej spełniały indywidualne oczekiwania użytkowników portalu.

Panel Klienta pozwala przeglądać zamówienia archiwalne od 2007 roku, oferty kupna/sprzedaży i licytacje komornicze oraz umożliwia dodanie własnego ogłoszenia czy zapytania ofertowego.

Posiadamy także bazę ofert prywatnych, które dają dodatkowe możliwości pozyskania zleceń. Jako nieliczni na rynku stworzyliśmy i wciąż rozwijamy własną bazę podwykonawców, gdzie w prosty sposób można nawiązać współpracę z licznymi firmami i zyskać wielu partnerów biznesowych. Ciekawe Firmy to kolejna nasza propozycja dla Państwa. Usługa polegająca na cyklicznym prezentowaniu Państwa firmy w codziennym newsletterze kierowana do Klientów usługi Przetargi. Wizytówka ta pozwala błyskawicznie dotrzeć do określonej grupy docelowej oraz daje możliwość zaprezentowania swoich usług kilku tysiącom firm.

To właśnie z Państwem chcemy dzielić się wieloletnim doświadczeniem w zdobywaniu informacji o przetargach oraz innych ofertach handlowych.

Serwis oferent.com.pl zaprasza do współpracy i odkrywania nowych możliwości Twojej firmy.