WIZYTÓWKA FIRMY

Viki-Med

Viki-Med

ul. Kędzierzyńska 17A/101 41-902 Bytom
branża: medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

Tagi: alternatywne głowice usg, aparaty usg, serwis ultrasonografówViki-Med  O firmie

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku medycznym.
  Specjalnie dla Państwa dostarczamy najwyższej jakości produkty potwierdzone gwarancjami i certyfikatami, a także profesjonalny poziom usług serwisowych sprzętu medycznego.
  Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić Państwu dogodne i komfortowe warunki pracy poprzez dostarczenie produktów najwyższej jakości.
  Chcielibyśmy aby nasze produkty były najchętniej kupowanymi wyrobami medycznymi przez lekarzy w całym kraju.

  OFERTA

  ALTERNATYWNE GŁOWICE USG


  Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę alternatywnych głowic usg do bardzo wielu modeli aparatów usg.

  Głowice z naszej oferty są sprzedawane z powodzeniem od 10 lat na rynkach większości krajów Europy Zachodniej – nawet na tak wymagającym jakości jakim jest rynek niemiecki.
  Nasi użytkownicy chwalą jakość zakupionych głowic za niespotykaną trwałość.
  Zapraszamy również Państwa do zapoznania się z ofertą naszych produktów. Kompletny wykaz głowic zamieszczamy na kolejnych podstronach.
  W obecnej sytuacji gospodarczej każdy z nas jest ukierunkowany na optymalizację kosztów, dlatego proponujemy Państwu szeroką ofertę zamienników głowic do markowych aparatów usg.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo zamienniki szerokiej gamy głowic usg do takich aparatów usg jak:

  Acuson, Aloka, ATL, Esaote, GE, Hitachi, HP,Medison, Philips, Siemens, Toshiba.

  Wszystkie proponowane głowice posiadają certyfikat CE oraz deklarację zgodności producenta.
  W przypadku zainteresowania modelem głowicy, której nie znajdziecie na naszych podstronach prosimy o kontakt telefoniczny - na pewno znajdziemy dla Państwa korzystne rozwiązanie.

  APARATY USG

  Proponujemy Państwu aparaty USG zarówno nowe jak i używane w bardzo atrakcyjnych cenach.

  SERWIS

  Oferujemy Państwu serwis ultrasonografów wszystkich marek, przeglądy okresowe i konserwację, a także rozbudowy o opcje i moduły.
  W dziale serwisu zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel po kierunkowych studiach technicznych. Dzięki temu oferujemy pełny profesjonalizm i bardzo wysoką jakość świadczonych usług.
  Naszą dewizą w tym segmencie działalności jest pełne zrozumienie problemów technicznych Klienta – pracujemy z pasją i zaangażowaniem.

  Poziom techniczny przeglądu jaki Państwu proponujemy jest z pewnością niespotykany dotąd na rynku.
  Podczas przeglądu aparaty przez nas obsługiwane przechodzą swoistego rodzaju „lifting” który zachwyca użytkownika, a ceny drobnych napraw przeprowadzanych przy okazji indywidualnie ustalamy z Klientem.
  W trakcie przeglądu bardzo precyzyjnie analizujemy wszystkie podzespoły aparatu z nastawieniem na uzyskanie jak najwyższej niezawodności.
  W razie potrzeby wykonujemy również badania bezpieczeństwa aparatu.

  Firma VIKI-MED to miła i szybka obsługa oraz gwarancja indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

  Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem w zakresie stosowania, wykorzystania i ochrony posiadanej aparatury i systemów medycznych.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Kędzierzyńska 17A/101 41-902 Bytom