WIZYTÓWKA FIRMY

Chomtech.Pl Sp. z o.o.

Chomtech.Pl Sp. z o.o.

ul. Plac Wolnica 10/13, 31-060 Kraków
branża: automatyka elektronika, systemy alarmowe i p.poż.

Opis firmy

Oferta:

  • Projektowanie


Firma chomtech.pl oferuje swoje usługi w zakresie projektowania systemów ochrony technicznej obiektów i teleinformatycznych: sportowych, biurowych, terenów rozległych, handlowych itp.

Specjalizujemy się w opracowywaniu dokumentacji technicznej i projektowej oraz pełny nadzór autorski nad wykonawstwem dla systemów monitoringu, kontroli dostępu, alarmu włamaniowego i napadu, sieci strukturalnych i światłowodowych.

Chomtech.pl świadczy swoje usługi w zakresie: Projekty: koncepcyjny, przetargowy, budowalny, wykonawczy wraz z ZUDP, architektura, geodezja, operat wodno-prawny, pozwolenie na budowe itp.

Właściwie wykonany projekt systemu to taki, gdzie uzgodniona z Inwestorem funkcjonalność oraz wiedza techniczna branżystów i projektantów pozwala na optymalne dostosowanie wizji projektantów systemu do potrzeb końcowego użytkownika. Ze szczególnym uwzględnieniem redukcji nie potrzebnych kosztów na etapie realizacji prac instalacyjnych. Dobrze przemyślany, zoptymalizowany oraz uzgodniony z przyszłym użytkownikiem projekt pozwala zaoszczędzić bardzo duże kwoty zarówno podczas realizacji jak również wieloletniego użytkowania budynku.

Wobec rosnących wymagań dotyczących bezpieczeństwa: obiektów, terenów rozległych, skupisk ludzkich czy strategicznych miejsc ze względu na zdrowie ludzkie np. ujęć wody pitnej. Konieczne jest stosowanie rozwiązań nowoczesnych w których wykorzystywany jest efekt synergii pomiędzy poszczególnymi podsystemami. Ponieważ tylko takie spojrzenie oraz wykorzystanie najnowocześniejszych instrumentów i wiedzy ludzkiej może właściwie zabezpieczyć nasze zdrowie i mienie.

Dla zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług zatrudniamy specjalistów branż wchodzących w skład systemów słaboprądowych oraz koordynatorów którzy prowadzą projekty w sposób prosty i przyjazny Państwu. Naszą najważniejszą dewizą jest przygotować projekt w taki sposób aby maksymalnie zabezpieczyć interesy Inwestora i uchronić go przed niepotrzebnymi kosztami na etapie wykonawstwa obiektu.

  • Systemy


Firma chomtech.pl oferuje systemy w zakresie bezpieczeństwa technicznego obiektów i automatycznej identyfikacji osób, zwierząt i przedmiotów. Wykonujemy systemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Firma posiada dział: projektowania, realizacji, wdrożeń i serwisu oraz sprawnie działającą sieć dealerów na obszarze całego kraju.

Pracownicy firmy to wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i handlowa, posiadająca niezbędną wiedzę i doświadczenie, nabyte dzięki licznym kursom i szkoleniom w Polsce, Wielkiej Brytani i Holandii. Systemy budowane w oparciu o urządzenia i aplikacje chomtech.pl zostały wdrożone m.in. w: ATM Grupa, Bahlsen Lorentz, Ericpol Telecom, Narodowy Bank Polski w Krakowie, Onet.pl Grupa, Skanska.

  • Drukarki i personalizacja


Firma chomtech.pl posiada własne centrum personalizacji. Oferuje personalizację kart plastikowych wykorzystując najnowocześniejszą technologię retransferową, dzięki której jakość nadruku kart o cechach unikalnych, jednostkowych (np. identyfikatory) dorównuje jakości wydruku offsetowego.

Firma chomtech.pl jest autoryzowanym dystrybutorem Fargo Corporation w Polsce - światowego lidera w produkcji wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do druku na kartach plastikowych.

Drukarki FARGO są używane w instytucjach państwowych, wojsku, służbie zdrowia, szkolnictwie itp.

Drukarki produkowane przez FARGO są uznawane jako najbardziej zaawansowane i niezawodne urządzenia do produkcji identyfikatorów kart plastikowych na świecie.

  • Urządzenia


Firma chomtech.pl jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce specjalistycznych urządzeń do zastosowań w systemach bezpieczeństwa i automatycznej identyfikacji. Firma chomtech.pl prowadzi sprzedaż urządzeń i materiałów stosowanych w systemach bezpieczeństwa i automatycznej identyfikacji.

  • Oprogramowanie


Firma chomtech.pl oferuje specjalistyczne oprogramowania do wspomagania zarządzania dowolnej wielkości organizacją (fabryką, biurowcem, jednostką wojskową, komisariatem policji, bankiem itp.) w zakresie zarządzania bezpieczeństwem technicznym i procesem automatycznej identyfikacji osób lub/i cennych przedmiotów.

Programy chomguard posiadają pełne wsparcie techniczne producenta – chomtech.pl i są wdrażane przez specjalistów firmy chomtech.pl lub autoryzowanych Partnerów na terenie całego kraju.

Programy Chomguard są specjalistycznymi aplikacjami dedykowanymi do wspomagania zarządzania systemami bezpieczeństwa w obiektach dowolnego typu. Aplikacje współpracują z kontrolerami, czytnikami kontroli dostępu, drukarkami do kart plastikowych, kamerami IP, wideo-rejestratorami, tripodami, furtami stadionowymi, centralami alarmowymi, rejestratorami czasu pracy, urządzeniami biometrycznymi, drukarkami fiskalnymi oraz innymi aplikacjami typu: MRP,CRM,HR stosowanymi do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Programy Chomguard są podzielone na osobne tematycznie moduły które można łączyć w zależności od potrzeb użytkownika (rozwoju firmy) w bardzo zaawansowane systemy wykorzystujące sieci LAN, WAN, Ethernet, przeglądarki internetowe (praca rozproszona). Programy Chomguard pracują na jednaj bazie danych co oznacza, że wprowadzenie osoby do systemu w jednym module będzie równoznaczne z aktualizacją w pozostałych modułach Chomguard.
(dostępne silniki baz: Oracle, MSSQL, MySQL, PostgreSQL). W systemach operacyjnych Windows lub Linux.


Zapraszamy do współpracy!!!
ul. Plac Wolnica 10/13
31-060 Kraków