WIZYTÓWKA FIRMY

BDTS Sp. z o.o.

BDTS Sp. z o.o.

Łężce 6A, 30-614 Kraków
branża: dekarstwo, elektryka energetyka osprzęt, komputery informatyka internet...

Opis firmy

Od poczatku swojej działalności firma BDTS Sp. z o.o. oferuje klientom wysoki poziom usług w zakresie szeroko rozumianych:

 • instalacji elektrycznych
 • instalacji teletechnicznych oraz
 • automatyki budynkowej.

  Jesteśmy firmą aktywnie rozwijającą się i stawiającą na innowacyjne rozwiązania. Stworzyliśmy zespół ludzi o wysokim poziomie wiedzy technicznej i ekonomicznej.

  Wykonujemy instalacje w pełnym zakresie, który obejmuje: demontaż, montaż i remonty instalacji elektrycznych oraz instalacji teletechnicznych. Ponadto wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

  Zapewniamy kompletny pakiet dokumentów i protokołów Wymaganych przez urzędy i instytucje. Są one niezbędne do uzyskania odbioru budynku w przypadku nowych domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej itp.

  Oferujemy realizację inwestycji w zakresie:

 • projektowania:

  Jako firma działająca kompleksowo na rynku, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa projekty instalacji elektrycznych i teletechnicznych na każdym etapie procesu inwestycyjnego (koncepcja, projekt budowlany, wykonawczy, powykonawczy). Posiadając kontakty z projektantami innych branż wykonujemy również projekty wielobranżowe.

 • wykonawstwa:

  Oferujemy usługi w zakresie:
  - wykonania kompleksowych instalacji elektrycznych wewnętrznych,
  - wykonania instalacji teletechnicznych,
  - wykonania sieci zewnętrznych,
  - dostawy materiałów renomowanych producentów wraz z kompleksowym montażem,
  - prac na nowobudowanych oraz działających budynkach.

 • testów:

  Nasza firma świadczy również usługi z zakresu wszelkich pomiarów parametrów elektrycznych. Posiadamy profesjonalny sprzęt i odpowiednie oprogramowanie do fachowego wykonywania podanych poniżej prac:
  - pomiar rezystancji uziemienia,
  - pomiar stanowiska bezpiecznej pracy (natężenie oświetlenia, wilgotność, ochrona przeciwporażeniowa),
  - ocena stanu technicznego instalacji,
  Na podstawie takich pomiarów jesteśmy w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości w instalacji elektrycznej lub też poświadczyć za jej fachowe wykonanie.

 • obsługi podwykonawczej:

  Dokonujemy okresowych przeglądów instalacji elektrycznych w zakresie sprawności połączeń, zabezpieczeń i środków ochrony wraz z obsługą serwisową urządzeń. Zajmujemy się również usuwaniem awarii elektrycznych oraz wykonujemy powykonawcze i okresowe pomiary elektryczne. Dodatkowo pełnimy funkcję pogotowia elektrycznego, oferujemy zakup materiałów elektrycznych w atrakcyjnych cenach

  Gwarantujemy najwyższy poziom rozwiązań technicznych i wykonawstwo przy zachowaniu optymalnych kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych.

  Naszym celem jest sprawienie, aby wszyscy nasi Klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, a przy tym byli traktowani profesjonalnie z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.
  Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam projekty wykazywały się nie tylko najwyższą jakością, ale również funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy postrzegani przez naszych kontrahentów jako kompetentni, odpowiedzialni i wiarygodni partnerzy.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!
  Łężce 6A
  30-614 Kraków