WIZYTÓWKA FIRMY

EMD s.r.o.

EMD s.r.o.

Svätoplukova 30, 821-08 Bratislava Slovakia
branża: komputery informatyka internet, medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

    EMD, firma założona w 2008 roku, specjalizuje się w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań z dziedziny oprogramowania medycznego dla klientów szpitalnych i przedszpitalnych Centralnej i Wschodniej Europy. EMD działa na całym terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bezkonkurencyjną, sprawdzoną wiedzę niezbędną w procesie realizacji złożonych projektów wdrożeniowych oprogramowania medycznego.
    EMD jest firmą specjalistyczną. Koncentrujemy się na niewielkim fragmencie komplementarnych produktów informatycznych. W ten sposób możemy zaoferować naszym klientom wiedzę i umiejętności skutecznej realizacji projektów implementacji oprogramowania w ochronie zdrowia.

    Rozumiemy, że tylko solidne wsparcie techniczne pozwoli naszym klientom cieszyć się pełnymi korzyściami wyszukanych medycznych rozwiązań informatycznych. Właśnie dlatego w EMD kładziemy specjalny nacisk na stworzenie najbardziej kompetentnego zespołu wsparcia klienta. Zapewniamy skuteczną instalację produktu i dostarczamy 24-godzinne wsparcie techniczne w języku klienta.

    Pracownicy EMD posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych światowych firmach oferujących rozwiązania medyczne. Tak więc EMD łączy najlepsze korporacyjne praktyki z zorientowaną na wynik elastycznością miejscowego operatora.

    EMD działa bezpośrednio w Polsce, Chorwacji, Republice Czeskiej, Słowacji, Rosji, Ukrainie i na Węgrzech. Posiadamy sieć firm partnerskich w innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.


Svätoplukova 30
821-08 Bratislava Slovakia