WIZYTÓWKA FIRMY

Amnon Polska sp. z o.o

Amnon Polska sp. z o.o

Al. Konfartego 2, 40-004 Katowice
branża: budownictwo - obiekty sportowe, zagospodarowanie terenu

Opis firmy

Tagi: atrakcje wodne, zjeżdżalnie, projektowanie zjeżdżalniAMNON POLSKA sp. z o.o  O firmie

  Amnon Polska Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem zjeżdżalni i atrakcji wodnych począwszy od fazy wykonania projektu, poprzez wykonanie i montaż zjeżdżalni, a skończywszy na szkoleniu personelu w zakresie bezpiecznego użytkownia obiektu.
  Podejmujemy się zaprojektowania i wykonania każdego systemu zjeżdżalni stosując się ściśle do zapotrzebowań inwestora. Obiekty nasze wykonane są z najwyższej jakości żywicy poliestrowej zbrojonej włóknem szklanym. Wyroby naszej produkcji odpowiadają normom EN 1069-1 i 1069-2.
  Najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisu gwarantują wysoką jakość naszych usług. Naszym odbiorcom służymy kilkuletnią gwarancją, która obejmuje między innymi coroczny przegląd obiektu w okresie przestoju w jego użytkowaniu.
  Amnon Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment zjeżdżalni - od najprostszych po najbardziej skomplikowane. Należą do nich zarówno Anakonda, Rura zamknięta, Kamikaze, Hydrorura, Free Fall, Black Hole, UFO, Canyon, Twister jak i szeroki wachlarz zjeżdżalni dziecięcych oraz zabawek wodnych.
  Zapraszamy do odwiedzenia wykonanych przez nas obiektów, aby przekonać się o profesjonaliźmie wykonania a także cieszyć się z rozrywki, jaką niosą ze sobą nasze zjeżdżalnie.  Od projektu do realizacji

  Amnon Polska Sp. z o.o. podejmuje się zaprojektowania i wykonania każdego rodzaju zjeżdżalni stosując się ściśle do zapotrzebowania inwestora.

  Projektowanie wstępne

  Na zlecenie i zgodnie z wymogami inwestora sporządzamy projekt wstępny wraz z wizualizacją. Jednocześnie przygotowujemy ofertę cenową w oparciu o główne parametry zjeżdżalni.

  Dokumentacja projektowa i dopuszczeniowa

  Po przyjęciu naszej oferty i podpisaniu umowy zaczyna się etap projektowania technicznego. W pierwszej kolejności, w przypadku braku zezwolenia na całość inwestycji, sporządzany jest projekt dopuszczeniowy. Po zaakceptowaniu projektu dopuszczeniowego sporządzamy projekt wykonawczy, który obejmuje:

  - Projekty montażu zjeżdżalni
  - Projekty wykonania i montażu podtrzymującej konstrukcji stalowej, pomostu startowego startowego schodów
  - Projekty fundamentów
  - Konieczne oświadczenia

  Jeśli jest to przedmiotem zlecenia, to nasza firma wykona projekt z zakresu mechaniki wodnej nawilżania zjeżdżalni pompa w taki sposób, że użyta zostaje woda z basenu - lądowiska. W razie potrzeby wraz z projektami z zakresu bliskich nam branży (mechanika wodna, zasilanie elektryczne, komunalia), sporządzimy także projekt budowy basenu - lądowiska.

  Wykonanie i oddanie do użytku

  Następnym etapem jest wykonanie, montaż i uruchomienie zjeżdżalni. Przekazując zjeżdżalnie użytkownikowi szkolimy personel zamawiającego w zakresie fachowego i bezpiecznego użytkowania obiektu a także umieszczamy tablice o zasadach bezpiecznego użytkowania zjeżdżalni.


  Systemy zjeżdżalni

  Nasze systemy zjeżdżalni, do obiektów otwartych, zestawiamy w taki sposób, aby odpowiadały one użytkownikom o możliwie szerokim przedziale wiekowym.
  Najczęściej stosowane systemy zjeżdżalni to:


  System złożony z 3 zjeżdżalni

  - otwarta - zamknieta Anaconda
  - otwarta Kamikadze
  - otwarta Rodzinna

  System złożony z 4 zjeżdżalni

  - otwarta - zamknieta Anaconda
  - otwarta Kamikadze
  - otwarta Rodzinna
  - UFO


  Zapraszamy do współpracy!!!

Al. Konfartego 2
40-004 Katowice