WIZYTÓWKA FIRMY

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra
branża: maszyny/urządzenia/mechanika, windy i dźwigi

Opis firmy

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. z wieloletnią tradycją, od 1989 roku oferuje urządzenia najwyższej jakości zarówno producentów europejskich jak i amerykańskich. Produkty które Państwu oferujemy charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Możliwość dostosowywania parametrów dźwigów i platform do dowolnych warunków konstrukcyjno-technicznych szybów sprawia iż zbędna okazuje się ich przebudowa. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, a ich konstrukcje spełniają wymagania normy europejskiej EN 81.1.2.oraz obowiązującej Dyrektywy Maszynowej.

Krótkie terminy dostaw, sprawny i szybki montaż, konkurencyjne ceny oraz udzielana gwarancja sprawiają, iż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Platformy proponowane przez naszą firmę posiadają Deklarację Zgodności i znak CE, dlatego też nie podlegają pod odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego jedynie użytkownik zgłasza urządzenie do UDT celem dokonania rejestracji i dopuszczenia do eksploatacji.

Oferta:

Dźwigi
Montaż i serwis dźwigów (wind towarowych i osobowych) na terenie całego kraju.

Działamy wielofunkcyjnie i wieloetapowo. Polecamy profesjonalny i błyskawiczny montaż dźwigów osobowych, towarowych, szpitalnych i samochodowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie parametry wind idealne dopasowane miejsca w jakim mają się znajdować. Zajmujemy się również serwisem i naprawą uszkodzonych wind towarowych i osobowych na terenie całego kraju. Instalowane przez nas dźwigi cechuje wysoka funkcjonalność, praktyczność łatwość obsługi.
Profesjonalny i szybki montaż.
Prace wykonywane przez rzetelnych specjalistów.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne upragnienia do instalowania i konserwacji dźwigów wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Pracujemy szybko i profesjonalnie. Polecamy fachową pomoc i poradę w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju windy i jej codziennego użytkowania.

Platformy dla niepełnosprawnych

Platformy schodowe znajdują zastosowanie w sytuacji, gdy z różnych powodów nie można zainstalować platformy pionowej.

Posiadają możliwość samoobsługi przez osobę niepełnosprawną. Tory jezdne montowane są do ściany lub do stopni schodów. Występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Platformy dla niepełnosprawnych oferujemy w czterech rodzajach:
Polecamy windy pionowe, schodołazy, platformy i krzesełka schodowe.

Instalujemy platformy ruchome najlepszej jakości.

Montujemy windy dla niepełnosprawnych funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Pragniemy, aby dzięki naszym windom osoby niepełnosprawne mogły egzystować samodzielne i brać czynny udział w życiu społecznym. Instalowany przez nas produkt jest odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika i miejsca w jakim się znajduje. Montujemy windy w miejscach użyteczności publicznej: bankach, urzędach, szkołach, szpitalach, przychodniach, restauracjach, kinach itd.

Schody ruchome oraz chodniki

Schody i chodniki ruchome to jeden z najszybszych i najbardziej komfortowych sposobów przemieszczania osób. Szeroka zakres dostępnych rozwiązań pozwala na dobór urządzenia na każde warunki i częstotliwość pracy. Urządzenia mogą być przystosowane do pracy na zewnątrz budynków również w cyklu do 24 godzin na dobę. Urządzenia te mogą być uzupełnieniem rozwiązań schodowych lub niezależnie działającym urządzeniem. Chodniki ruchome są szczególnie potrzebne tam, gdzie przepływ ludności jest bardzo duży.


Zastosowanie schodów i chodników ruchomych

Schody ruchome są potrzebne zarówno w transporcie osób jak i towarów. Szczególnie popularne są w takich miejscach jak galerie handlowe, lotniska, dworce. Mogą stanowić uzupełnienie rozwiązania jakim są ruchome chodniki, albo funkcjonować niezależnie. Zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - sprzedajemy chodniki czołowych producentów, zapewnimy Ci wysoką jakość obsługi i szybkie terminy realizacji.

Dźwigniki i podłogi obrotowe
-Dźwigniki

Są to urządzenia służące do transportu towarów. Dźwigniki często stosuje się jako alternatywne rozwiązanie dla wind towarowych.

-Podłogi Obrotowe

Konstrukcja podłogi pozwala na ciekawe rozwiązania architektoniczne mające zastosowanie np. w wieżach panoramicznych.

Skutkuje to podniesieniem atrakcyjności np. kawiarni, gdzie podczas chwili relaksu mamy możliwość obejrzenia panoramy miasta.

Serwis
Dokonywanie regularnych przeglądów konserwacyjnych urządzeń dźwigowych pozwala na utrzymanie ich w stałym funkcjonowaniu, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantuje dłuższą żywotność.

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem. Teren naszej działalności serwisowej obejmuje cały kraj, w każdym województwie posiadamy naszych autoryzowanych przedstawicieli. Wszyscy nasi pracownicy serwisu i montażu posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Nasza firma posiada również uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego na dokonywanie modernizacji i napraw dźwigów.

Zapraszamy do współpracy!!!
ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra