WIZYTÓWKA FIRMY

BUDROMEL Cegłowski Sp. z o.o.

BUDROMEL Cegłowski Sp. z o.o.

ul. Św. Wojciecha 10/11, 61-749 Poznań
branża: budownictwo - drogi chodniki place

Opis firmy

BUDROMEL Mateusz Cegłowski
  O firmie

  Firma BUDROMEL Mateusz Cegłowski rozpoczęła swoją działalność w zakresie budownictwa drogowego 16.05.2002r. na podstawie uzyskanego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Prezydenta Miasta Poznania.

  Początkowo realizowaliśmy zadania polegające głównie na remontach chodników i cząstkowych naprawach nawierzchni, jednak na przestrzeni kilku lat doszło do wielu pozytywnych zmian związanych z rozwojem naszej firmy.

  W 2008 roku firma zmieniła swoją siedzibę i została zarejestrowana w Urzędzie Gminy Suchy Las pod nr ewidencyjnym 4319/2008. Dziś jesteśmy w pełni wykształconą samodzielnie działającą firmą drogowo-budowlaną. Specjalizujemy się w budowie dróg, ulic, chodników, parkingów z kostki brukowej betonowej, płytek chodnikowych, płyt betonowych, masy mineralno-bitumicznej, betonów wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykfalifikowanymi pracownikami dzięki czemu przy zachowaniu precyzji i terminowości wykonania robót podejmujemy się coraz większych wyzwań.

  Świadczymy usługi zarówno na terenie miasta Poznania, jak i ościennych miast i gmin województwa Wielkopolskiego. Podejmujemy współpracę z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz jednostkami i przedsiębiorstwami nie należącymi do sektora finansów publicznych.


  Oferta

  Oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną realizację zadań związanych z:

  - odtwarzanie asfaltu i wykonywaniem nawierzchni asfaltowych (cząstkowa regeneracja, łatanie dziur)
  - układanie asfaltu
  - układanie nawierzchni z kostki betonowej
  - układanie nawierzchni z mas bitumicznych
  - frezowaniem
  - ustawianiem oświetlenia drogowego
  - wykonywaniem usług w zakresie robót kanalizacyjnych  Zapraszamy do współpracy!!!Tagi: budowa ulic, chodniki, oświetlenie drogowe
ul. Św. Wojciecha 10/11
61-749 Poznań