WIZYTÓWKA FIRMY

KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA...

KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA...

ul. Budowlana 7, 86-200 Chełmno
branża: medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

KONKRET jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu wyjątkowych rozwiązań na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe oraz gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry oraz certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę mebli medycznych. Posiadamy zarówno rozwiązania unikalne-niepowtarzalne będące najnowocześniejszymi, stosowanymi rozwiązaniami na większości rynków o wymaganiach wysokiej kultury pracy oraz rozwiązania bardzo korzystne ekonomicznie, pomocne w sytuacjach związanych z ograniczonymi środkami finansowymi. Staramy się jak najkorzystniej proponować warianty według formuły jak najlepsze rozwiązanie w określonym limicie finansowym bardzo często decydując się na znaczące ustępstwa z naszej strony.

Większość oferowanych mebli "króluje" na rynkach europejskich oraz światowych, w Polsce niektóre z nich są znane bardzo minimalnie lub prawie wcale. Mamy nadzieję Państwa do nich przekonać i trochę obecną sytuację zmienić.

Profesjonalizm potwierdzamy gotowością do wszelkich konsultacji telefonicznych, wizyt u Państwa czy też prezentacji oferowanego sprzętu.

Deklarujemy chęć dialogu partnerskiego na każdym etapie współpracy - począwszy od gromadzenia informacji, konsultacji poprzez profesjonalną terminową realizację, a skończywszy na natychmiastowej reakcji posprzedażowej.

Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem!
ul. Budowlana 7
86-200 Chełmno