WIZYTÓWKA FIRMY

ALTER S.A.

ALTER S.A.

ul. Pocztowa 13, 62-080 Tarnowo Podgórne
branża: automatyka elektronika, gazownictwo

Opis firmy

Firma ALTER powstała w 1988 roku i od początku istnienia jej centralą jest Tarnowo Podgórne, 20 km od centrum Poznania. Ofertę ALTER SA od samego początku stanowią elektroniczne urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów, do pomiarów wielkości fizyko-chemicznych, a także systemy zabezpieczające przed wybuchem gazu. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznych producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów w Polsce. Naszym zadaniem i najwyższym celem jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego.

Dla zagwarantowania najwyższej jakości produktów posiadamy własne laboratorium pomiarowe, w którym prowadzone są badania nad nowymi produktami oraz serwis i kalibracja urządzeń eksploatowanych przez naszych Klientów.

Postęp techniczny oraz wielkie osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie jeszcze ambitniejszych celów, co pozwala wdrażać produkty zaspokajające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą siłą jest kompleksowość oferty. W interesie naszych klientów łączymy kompetencję w wielu dziedzinach oferując doradztwo techniczne, szereg bezpłatnych szkoleń oraz kompletne rozwiązania od projektu po dostawę i serwis urządzeń. Naszym pracownikom stawiamy szczególne wymagania, bowiem ich kwalifikacje są gwarancją naszego sukcesu i zadowolenia klientów.

Produkty ALTER SA produkowane są zgodnie z obowiązującą normą PN-EN ISO 9001:2001. Za swą innowacyjność, myśl techniczną i funkcjonalność otrzymały one liczne nagrody i wyróżnienia, wśród których szczególne miejsce zajmują Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO i INSTALACJE oraz nagrody z wielu innych targów branżowych, takich jak: SAWO, WOD-KAN, POL-GAZ-EXPO, GAZ PŁYNNY i inne.

Działamy już od ponad 20 lat, ale zdajemy sobie sprawę, że aby utrzymać się na konkurencyjnym rynku zwłaszcza obecnie w Unii Europejskiej, musimy stale się doskonalić i rozwijać. Mamy nadzieję, ze nasze starania i dążenie do satysfakcji klientów są i będą zauważane, a ALTER SA będzie się rozwijał i doskonalił swoją ofertę odpowiadając na wyzwania obecnych czasów.

Oferta w skrócie:

* stacjonarne systemy pomiaru i detekcji gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
* systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu: kotłownie gazowe, hale ogrzewane promiennikami gazowymi, magazyny itp.
* systemy detekcji CO sterujące wentylacją, nawiewami itp. w garażach i parkingach podziemnych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność monitorowania stężenia CO
* systemy pomiarowo-sterujące współpracujące z innymi urządzeniami wykonawczymi i automatyka przemysłową
* przenośne mierniki i detektory gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu
* przenośne mierniki gazów stanowiące sprzęt ochrony osobistej pracowników (gazownie, wodociągi i kanalizacje, przedsiębiorstwa komunalne, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej itp.)
ul. Pocztowa 13
62-080 Tarnowo Podgórne