WIZYTÓWKA FIRMY

Ex-Calibra Robert Mendera

Ex-Calibra Robert Mendera

ul. Portowa 25, 41-400 Mysłowice
branża: automatyka elektronika, laboratoria - osprzęt usługi

Opis firmy

Firma EX-Calibra powstała w 2000 roku, jako przedstawicielstwo angielskiego producenta przetworników i kalibratorów - firmy Druck Ltd.

W 2001 roku do reprezentowanych przez nas firm dołączyli producenci wysokiej klasy laboratoryjnych urządzeń do pomiarów i kalibracji ciśnienia - Pressurements Ltd (UK) oraz Ruska Instrument Corp. (USA). Obie firmy należały wówczas do koncernu Druck PLC.

W 2004 roku Druck PLC włączony został do amerykańskiego koncernu General Electric.

W ofercie naszej firmy od 2008 roku znalazły się także urządzenia do pomiarów przepływów i wilgotności, produkowane przez firmy Panametrics, General Eastern oraz Rheonik, które obecnie także należą do koncernu GE Sensing.

Firma EX-Calibra jest autoryzowanym dystrybutorem GE Sensing i jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce w zakresie urządzeń do pomiarów i kalibracji ciśnienia oferowanych pod markami Druck, Pressurements oraz Ruska, należącymi do GE Sensing.

Oprócz dostaw urządzeń do pomiarów i kalibracji ciśnienia, temperatury, wilgotności i przepływu, oferujemy także serwis oraz kalibrację urządzeń w laboratoriach akredytowanych firmy GE Sensing oraz laboratoriach PCA.


PRODUKTY

- przetworniki ciśnienia
- kalibratory przenośne
- kalibratory stacjonarne
- kalibratory dla lotnictwa
- analizatory wilgotności / punktu rosy
- przepływomierze
- analizatory gazów
- oprogramowanie kalibracyjne
ul. Portowa 25
41-400 Mysłowice