WIZYTÓWKA FIRMY

Kastell Poschlod Maj spółka komandytowa

Kastell Poschlod Maj spółka komandytowa

ul. Zachodnia 2 , 55-330 Błonie
branża: maszyny/urządzenia/mechanika, utylizacja odpadów oczyszczalnie

Opis firmy

Kastell spółka jawna jest producentem najwyższej jakości szczotek przemysłowych. Firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w branży usług oczyszczania miast, obiektów, dróg i ścieków.

Rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku i dzięki dbałości oraz profesjonalnej obsłudze w ciągu kilku pierwszych miesięcy pozyskaliśmy Klientów w dwudziestu największych polskich miastach. Przez ten okres rozszerzyliśmy zarówno ofertę rynkową jak i przyspieszyliśmy realizację zamówień. Dzisiaj nasze szczotki pracują już w całym kraju. Naszą działalność rozszerzyliśmy również na rynki zagraniczne.

Szczotki produkowane przez naszą firmę są solidnej konstrukcji i gwarantują długi okres eksploatacji przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji.

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim przedsiębiorstwa zajmujące się sprzątaniem obiektów zamkniętych, przedsiębiorstwa komunalne, a także zakłady produkujące maszyny przemysłowe, oczyszczalnie ścieków, dealerzy maszyn czyszczących oraz ich producenci.
Przez kooperacje ze znaczącymi firmami w dziedzinie sprzątania, stworzyliśmy szeroką bazę projektową wspomagającą naszą produkcję. W naszej działalności przystosowujemy się do najnowocześniejszych technik czyszczenia i pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem własnych produktów.

Od 2001 roku naszą ofertę rozszerzyliśmy o gamę produktów szczególnie narażonych na zużycie, takich jak: pady, silniki ssące oraz gumy ściągające.

Podstawowym założeniem firmy jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, abyście byli Państwo całkowicie zadowoleni z współpracy z nami. Chętnie więc służymy pomocą i doradztwem, a bogata i różnorodna oferta naszych produktów umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania każdego problemu.
ul. Zachodnia 2
55-330 Błonie