WIZYTÓWKA FIRMY

DROP RECYKLING Paweł Drop

DROP RECYKLING Paweł Drop

Kołowo ul. Szkolna 11 A, 74-106 Stare Czarnowo
branża: budownictwo - drogi chodniki place, materiały prefabrykaty budowlane, rozbiórki wyburzenia ...

Opis firmy

WYWÓZ GRUZU I ODPADÓWZajmujemy się wywozem gruzu i odpadów, w tym celu podstawiamy kontenery różnej wielkości od 3 do 30 m3.

Celem naszej firmy jest "zadowolony klient", w związku z czym zlecenia realizowane są szybko i terminowo. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami, ale cenimy każdego klienta. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę.

Nasza oferta:

- podstawiamy kontenery na gruz i odpady
- jako jedyna firma w Szczecinie prowadzimy recykling gruzu, z którego otrzymujemy między innymi tłuczeń drogowy (np. do tworzenia dróg)
- w okresie zimowym prowadzimy odśnieżanie oraz wywóz śniegu

Mając na uwadze potrzeby naszych odbiorców w ciągłej sprzedaży oferujemy następujące materiały:

- tłuczeń betonowy
- tłuczeń betonowo-ceglany
- kruszywa drogowe
- piaski, żwiry
- czarnoziem


WYBURZANIE I KRUSZENIENasza firma zajmuję się kruszeniem gruzu pobudowlanego i asfaltowych. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie usług. Oprócz tego wykonujemy rozbiórki oraz wyburzenia budynków i obiektów budowlanych, a także demontaż konstrukcji stalowych, używając do tego profesjonalnego sprzętu.

Świadczymy również usługi w zakresie zagospodarowania (odzysku) odpadów pochodzących z rozbiórek i wyburzeń budynków. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy solidnie i w profesjonalny sposób przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra kierownicza, doświadczeni operatorzy sprzętu ciężkiego oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu, dzięki czemu będziemy mogli przedstawić ofertę dokładnie sprecyzowaną do Państwa potrzeb.
Kołowo ul. Szkolna 11 A
74-106 Stare Czarnowo