WIZYTÓWKA FIRMY

KRĘŻEL Sp. z o.o.

KRĘŻEL Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 1, 76-251 Kobylnica
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - wielobranżowe/specjalistyczne, budownictwo - wodno-kanalizacyjne...

Opis firmy

Firma została założona w 1984 roku jako jedna z pierwszych prywatnych firm drogowych na Pomorzu Środkowym. Założycielem firmy jest Stanisław Krężel - drogowiec, mający za sobą wieloletnią praktykę w budowie dróg. W 1995 roku firma przekształciła się w spółkę - Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno Drogowych "KRĘŻEL". Od tego czasu nastąpił bardzo dynamiczny rozwój Przedsiębiorstwa.

W Przedsiębiorstwie KRĘŻEL zatrudnionych jest około 150 osób. Firma posiada jedną z największych i najnowocześniejszych baz sprzętowo - transportowych. W styczniu 2006 roku Spółka uzyskała certyfikat ISO 9001:2000.

Spółka realizuje wszelkie roboty drogowe, prace ziemne i kanalizacyjne. Wykonuje zarówno niewielkie nawierzchnie przy domkach jednorodzinnych, jak również może pochwalić się układami komunikacyjnymi, liczącymi wiele tysięcy metrów kwadratowych w miastach i przy hipermarketach. Jest w stanie wykonać każdy projekt, nawet o bardzo wysokim stopniu złożoności. Umiejętnie łączy różnorodne materiały tworząc z nich ciekawe i niepospolite nawierzchnie.

Zrealizowane inwestycje są najlepsza wizytówką, a jakość wykonanych robót znajduje uznanie w oczach inwestorów, czego dowodem są liczne listy referencyjne.
ul. Kasztanowa 1
76-251 Kobylnica