WIZYTÓWKA FIRMY

Promed S.A.

Promed S.A.

ul. Działkowa 56, 02-234 Warszawa
branża: medycyna - laboratoria środki chemiczne, medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

Firma PROMED S.A. jest dystrybutorem sprzętu medycznego działającym na rynku polskim pod kierownictwem Dyrektora Wojciecha Pasynkiewicza od ponad 20 lat. Przez ten długi okres zdobyliśmy doświadczenie, które nas wyróżnia.

Jesteśmy od wielu lat przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów sprzętu medycznego reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Do naszych partnerów należą obecnie:
GE Healthcare, Trumpf, Teleflex/Arrow International, Hospira, Intersurgical, Masimo, Pulsion Medical Systems, Aitecs oraz Stryker.

Obecnie specjalizujemy się w wyposażaniu: sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii, oddziałów kardiologicznych, oddziałów noworodkowych, szpitalnych oddziałów ratunkowych, pracowni radiologicznych w najwyższej klasy aparaturę medyczną.

Obrót PROMED wynosi około 100 milionów złotych rocznie. Firma liczy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy zespołem młodych ambitnych, dobrze wykształconych profesjonalistów, którzy zdobyli doświadczenie i doskonalą się w naszej firmie. Szczycimy się doświadczonym własnym serwisem prowadzącym instalacje nowego sprzętu, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne i codzienną współpracę ze szpitalami. Posiadamy własną profesjonalną bazę logistyczną i administracyjną. Ciągłe szkolenie i codzienna praca pozwala nam budować nowoczesną firmę, która mamy nadzieję sprosta wyzwaniom przyszłości. Mając świadomość, że wciąż nie jesteśmy doskonali, organizujemy szkolenia pracowników i uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez naszych zagranicznych partnerów.

Jesteśmy stałym uczestnikiem wielu zjazdów, kongresów i targów, na których prezentujemy naszą ofertę. Na targach Salmed nasze stoisko otrzymało Złoty Medal za koncepcję, estetykę i wykonanie ekspozycji. Do naszych osiągnięć możemy zaliczyć zorganizowanie jedenastu Konferencji Szkoleniowo Naukowych „ MIERKI ” pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na których spotykają się lekarze anestezjolodzy a klimat oraz prowadzone wykłady, przyciągają bardzo wielu uczestników. Naszą misją jest bycie partnerem dla Szpitali, które wyposażamy w sprzęt medyczny.

Zachęcamy Państwa do dalszej współpracy licząc na to, że sprzedawane przez nas produkty przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich szpitali, zapewnią pacjentom diagnostykę i opiekę na najwyższym poziomie a personelowi medycznemu komfort pracy i satysfakcje.
ul. Działkowa 56
02-234 Warszawa