WIZYTÓWKA FIRMY

Fin sp. z o.o.

Fin sp. z o.o.

ul. Handlowa 2a, 36-100 Kolbuszowa
branża: transport przewozy, wojskowość/militaria/policja

Opis firmy

FIN Sp. z o.o. jest firmą handlową. Jej główna działalność to import i eksport towarów oraz materiałów trudno dostępnych. FIN Sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach dla przemysłu lotniczego i zbrojeniowego.

Firma prowadzi działalność od siedmiu lat - początkowo jako wyodrębniony dział firmy FIN S.A., a od 01.04.2004 r. jako samodzielny podmiot FIN Sp. z o.o. Stale zwiększająca się liczba kontaktów handlowych, co za tym idzie wzrastająca ilość i rodzaj oferowanego towaru wymaga od pracowników firmy nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Firma stara się, aby jej oferta w jak najszerszym stopniu odpowiadała zapotrzebowaniu rynku. W tym celu zdobywa nowe certyfikaty i wdraża kolejne systemy jakości. FIN Sp. z o.o. posiada pozwolenia i koncesję na obrót towarami o znaczeniu strategicznym.

Bierze udział w przetargach organizowanych przez MON na dostawy sprzętu i części zamiennych. Dostarcza materiały i części zamienne do krajowych zakładów produkcyjnych i remontowych. Ściśle współpracuje w zakresie dostaw części, technologii i materiałów z zagranicznymi producentami techniki lotniczej, pancernej oraz zakładami remontowymi.

Siedziba i magazyn FIN Sp. z o.o. mieści się w Kolbuszowej.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.
ul. Handlowa 2a
36-100 Kolbuszowa