WIZYTÓWKA FIRMY

Weber Polska Sp. z o.o.

Weber Polska Sp. z o.o.

ul. Produkcyjna 5, Łozienica, 72-100 Goleniów
branża: konstrukcje obiekty inżynierskie, środki chemiczne tworzywa sztuczne

Opis firmy

Firma Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o. utworzona została w 1996 roku na bazie wieloletnich doświadczeń naszego niemieckiego partnera, firmy Gerhard Weber Kunststoff-Verarbeitung GmbH - jednego z wiodących producentów wyrobów z tworzyw sztucznych na rynku europejskim.

Zajmujemy się produkcją zbiorników cylindrycznych i prostopadłościennych, a także aparatów i urządzeń z tworzyw sztucznych. Oferowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie w przemyśle chemicznym, przemyśle spożywczym, procesach uzdatniania wody oraz procesach obróbki powierzchniowej (galwanizowanie, cynkowanie ogniowe, aloksacja).

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim tam, gdzie ze względów bezpieczeństwa zaleca się stosowanie odpornych na korozję tworzyw sztucznych. Do produkcji wykorzystujemy tworzywa termoplastyczne (PE, PP, PVC, PVDF, E-CTFE), żywice wzmocnione szkłem (TWS) oraz materiały kompozytowe (PE-TWS, PP-TWS, PVC-TWS, PVDF-TWS, E-CTFE-TWS).


OFERTA

Jesteśmy producentem zbiorników cylindrycznych i prostopadłościennych, aparatów oraz urządzeń z tworzyw sztucznych. Oferowane przez nas urządzenia mają szerokie zastosowanie w przemyśle:

• chemicznym
• metalurgicznym
• energetycznym
• ochrony środowiska
• spożywczym

czyli wszędzie tam, gdzie ze względów bezpieczeństwa zaleca się stosowanie odpornych na korozję tworzyw sztucznych.
ul. Produkcyjna 5
Łozienica
72-100 Goleniów