WIZYTÓWKA FIRMY

INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o.

INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o.

ul. Grabowska 47a, 63-400 Ostrów Wielkopolski
branża: automatyka elektronika, projektowanie/dokumentacja/architektura

Opis firmy

Firma PRO-ZAP, jako przedsiębiorstwo systemów automatyki, dostarcza gotowe rozwiązania dla dowolnych aplikacji procesów ciągłych oraz procesów wytwórczych.

Mając do dyspozycji doświadczonych mechaników-konstruktorów, elektryków, automatyków i programistów jesteśmy w stanie realizować zadania zarówno z zakresu usług inżynierskich jak i integracji systemów.

Specjalizujemy się w zagadnieniach systemów automatyki oraz zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych i testowych.


W szczególności oferujemy:

  • projektowanie w branżach automatyki, elektrotechniki, mechatroniki, konstrukcji, pneumatyki, hydrauliki z wykorzystaniem najnowszych systemów wspomagania (EPLAN, SEE3000, AutoCAD, Inventor, Mechanical i SolidWorks),
  • programowanie sterowników przemysłowych (PLC) oraz systemów sterowania i nadzoru (SCADA),
  • montaż szaf sterowniczych i pulpitów,
  • budowa stanowisk linii produkcyjnych, stanowisk zrobotyzowanych i testowych,
  • montaż obiektowy,
  • rozruch instalacji i maszyn.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksową obsługę klienta poczynając od projektu, poprzez budowę, oprogramowanie i uruchomienie, po gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi cechował wysoki stopień profesjonalizmu i kompetencji, który wynika zarówno ze zdobytego przez naszych prawników specjalistycznego wykształcenia i doświadczenia, jak i z wypracowanej przez nas metody organizacji pracy.
ul. Grabowska 47a
63-400 Ostrów Wielkopolski