WIZYTÓWKA FIRMY

WALMED sp. z o.o.

WALMED sp. z o.o.

ul. Ptaków Leśnych 73, 05-500 Jastrzębie k/Warszawy
branża: medycyna - sprzęt aparatura

Opis firmy

Tagi: kardiomonitory, centrale monitorujące, respiratory, defibrylatory, pulsoksymetry
WALMED sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą piętnastoletnie doświadczenie w branży dystrybucji i serwisowania urządzeń medycznych.

Mamy świadomość tego, że defibrylator, respirator czy specjalistyczne aparaty EKG z uwagi na wykorzystywanie ich w sanatoriach i szpitalach, muszą spełniać najwyższe standardy i wymogi. Od sprawnego działania tych urządzeń bardzo często zależy zdrowie i życie ludzkie. W naszym asortymencie zebrane zostały więc wyłącznie produkty o jakości potwierdzonej wieloletnią obecnością na europejskich i światowych rynkach.

Proponowane przez nas urządzenia to sprzęt produkowany przez najlepsze na świecie firmy. Renoma tych marek jest gwarancją, że każdy z produktów, niezależnie czy w tym wypadku chodzi o kardiomonitor czy pulsoksymetr, będzie cieszył użytkowników długim, niezawodnym działaniem. Wszystko to z korzyścią dla pacjentów.

Przy kompletowaniu naszego sprzętu medycznego staramy się zwrócić uwagę na to, aby każdy kardiomonitor, defibrylator AED, ale również łóżka szpitalne wyróżniały się ergonomią oraz wygodną obsługą. Dzięki temu ich użytkownicy są w stanie wykonywać swoje obowiązki sprawnie i szybko.

Wszystkie proponowane przez firmę Walmed urządzenia, takie jak nawilżacze, kapnografy czy respiratory, zostały sprawdzone i przetestowane w czołowych klinikach w Polsce. Właśnie dzięki temu możemy mieć pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie sprawne i niezawodne maszyny. Sprawność oraz jakość wykonania potwierdzają certyfikaty: COTM, CE, ISO oraz FDA.

Piętnaście lat doświadczenia sprawiło, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom urządzenia, które spełnią ich oczekiwania. Doskonale wiemy jak zaproponować Państwu najlepszy stosunek ceny do jakości. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące sprzętu w sklepie Walmed.

Jesteśmy polskim przedstawicielem takich uznanych firm jak:

  • AIRON Corporation

  • PHILIPS

  • CHARMCARE

  • EDAN

  • GOLDWAY

  • HOPEFULL

  • NEWPORT

  • WILAMED

  • EKOM

Partnerami handlowymi naszej firmy są: sanatoria o profilu kardiologicznym, szpitale MSWiA, szpitale MON, szpitale ZOZ, przychodnie, Prywatne Kliniki Lekarskie, Akademie Medyczne, firmy medyczne, jak również lekarze prowadzący prywatne praktyki lekarskie.

Zapraszamy do współpracy!
ul. Ptaków Leśnych 73
05-500 Jastrzębie k/Warszawy