WIZYTÓWKA FIRMY

PCC Apakor Sp. z o.o.

PCC Apakor Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny
branża: konstrukcje obiekty inżynierskie, maszyny/urządzenia/mechanika

Opis firmy

PCC Apakor Sp. z o.o. jest czołowym producentem aparatury przemysłowej w Polsce. Specjalizuje się w wykonawstwie, remontach oraz montażu aparatury przemysłowej, rurociągów i konstrukcji spawanych głównie dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej oraz dla przemysłu górniczego.

Doskonała znajomość rynku inwestycyjnego aparatury przemysłowej pozwala nam kłaść nacisk na najważniejsze z punktu widzenia inwestora kwestie, przede wszystkim doskonałą jakość naszych produktów m.in. poprzez wzorową współpracę naszego działu kontroli jakości z jednostkami Dozoru Technicznego oraz dotrzymywanie ustalonych terminów realizacji zadań.

PCC Apakor Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie aparatów i urządzeń dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, koksowniczego itp.

Nasza spółka w ramach współpracy z innymi firmami świadczy usługi związane z realizacją projektów inwestycyjnych “pod klucz” w systemie Generalnego Wykonawcy Inwestycji, w szczególności:

Zapraszamy do współpracy!!
    • wykonania projektu technicznego,
    • prac z branży budowlanej, mechanicznej, elektrycznej, AKPiA, zabezpieczeń antykorozyjnych, izolacji,
    • testy, próby i przeprowadzenie rozruchu instalacji,
    • uzyskania pozwolenia na użytkowanie.


Spółka od lat ma stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku, popartą 70 – letnim doświadczeniem oraz licznymi referencjami zdobytymi w trakcie realizacji inwestycji dla firm krajowych oraz zagranicznych. Naszą wizytówką jest doskonała znajomość rynku inwestycyjnego aparatury przemysłowej oraz jakość i terminowość realizowanych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy!!
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny