WIZYTÓWKA FIRMY

Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Mettler-Toledo Sp. z o.o.

ul. Poleczki 21, 02-822 Warszawa
branża: automatyka elektronika, laboratoria - osprzęt usługi

Opis firmy

METTLER TOLEDO oferuje szeroką gamę produktów oraz usługi serwisowe na najwyższym światowym poziomie.

METTLER TOLEDO w laboratorium

Instrumenty analityczne METTLER TOLEDO są wykorzystywane w badaniach naukowych, w laboratoriach kontroli jakości, jak również w przemyśle kosmetycznym, spożywczym oraz farmaceutycznym. Jesteśmy liderem na rynku wag laboratoryjnych, pipet oraz ph-metrów. W dziedzinie chemii zautomatyzowanej nie mamy sobie równych.

METTLER TOLEDO w przemyśle

Nasze rozwiązania w przemyśle obejmują różnorakie systemy wdrażane w procesach produkcji, często u tych samych klientów, którzy są zadowoleni z naszych urządzeń laboratoryjnych. Oferujemy pełny zakres rozwiązań począwszy od odebrania surowców, kontroli procesu produkcji In-line oraz kontroli produktów końcowych łącznie z usługami logistycznymi i transportowymi. Wszystkie nasze rozwiązania są w pełni kompatybilne z sieciami informatycznymi naszych klientów i pomagają im w automatyzacji procesów przemysłowych.

METTLER TOLEDO w handlu detalicznym

W handlu detalicznym oferujemy rozwiązania do zarządzania świeżą żywnością od etapu przyjęcia do magazynu poprzez pakowanie i etykietowanie aż do etapu sprzedaży. Rozwiązania do stoisk samoobsługowych, delikatesowych oraz kasowych. Nasze produkty mogą być połączone z siecią, a pozyskane dane o każdym produkcie przechowywane. Oprogramowanie pomaga naszym klientom w wycenie, zarządzaniu zapasami, oraz zapewnia informacje niezbędne do podejmowania decyzji o ekspozycji towarów.


OFERTA

  - wagi, ważenie laboratoryjne
  - wagi, ważenie przemysłowe
  - kontrola towarów paczkowanych - wagi, detektory
  - pipety i końcówki
  - kontrola procesów przemysłowych
  - transport i logistyka - wagi, wymiarowanie przesyłek
  - instrumenty analityczne w laboratorium
  - automatyzacja badań chemicznych
  - wagi sklepowe w handlu detalicznym
ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa