WIZYTÓWKA FIRMY

Sp.J. ZAMEK J. Gruchalski, J. Kotwas

Sp.J. ZAMEK J. Gruchalski, J. Kotwas

ul. Gwiaździsta 15a lok. 400, 01-651 Warszawa
branża: ochrona osób mienia konwojowanie

Opis firmy

Firma "Zamek" Spółka Jawna powstała w oparciu o formację ochronną Zamku Królewskiego. W dniu 05.02.1992 r. firma jako jedna z pierwszych uzyskała Koncesję Nr L-0415/00 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zezwalającą na prowadzenie działalności na rynku usług ochrony fizycznej osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej.

Firma „Zamek” specjalizuje się w ochronie obiektów muzealnych i dóbr kultury narodowej. Uznając za nadrzędną misję ochrony najcenniejszych zbiorów narodowych zgromadzonych w renomowanych muzeach warszawskich, firma nieustannie rozwija swoją działalność i dziś chroni dobra kultury narodowej w Zamku Królewskim, w gmachu głównym Muzeum Narodowego, w Muzeum Rzeźby im. X. Dunikowskiego - Królikarni, Muzeum Plakatu, Muzeum Wnętrz i Zespół Pałacowo-Parkowy w Otwocku Wielkim oraz Muzeum Pałac w Wilanowie i Państwowe Muzeum Archeologiczne.

Firma „Zamek” zatrudnia kilkuset pracowników: ochrony, pomocy muzealnych, pracowników obsługi i zaopatrzenia. Posiada profesjonalnie przygotowaną kadrę pracowników, doskonałe zabezpieczenie logistyczno-techniczne zarządzane w oparciu o całodobowy system dowodzenia. Firma posiada grupy konwojowe wyposażone w samochody do konwojowania, uzbrojone w broń krótką i maszynową, nowoczesne środki łączności radiowej, przewodowej i bezprzewodowej, gwarantujące profesjonalne i szybkie wykonanie stawianych zadań.

Zaangażowanie i profesjonalizm, codzienny trud kilkuset ludzi, pracowników i współpracowników wnoszony w realizację bieżących zadań, w sposób oczywisty przekłada się na osiągnięty sukces na wymagającym rynku usług w zakresie ochrony osób i mienia, na którym Firma „Zamek” funkcjonuje od 1992 r.
ul. Gwiaździsta 15a lok. 400
01-651 Warszawa