WIZYTÓWKA FIRMY

Kiernia Spółka z ograniczoną odpowiedzia...

Kiernia Spółka z ograniczoną odpowiedzia...

Ratułów 208, 34-407 Ciche
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - wodno-kanalizacyjne, melioracje regulacje rzek...

Opis firmy

Prace Ziemne Maszynami Budowlanymi Andrzej Kiernia


Tagi: budownictwo, transport, remonty dróg, odśnieżanie  O firmie

  Firma opiera swoją działalność na branży drogowej oraz transportowej. Istniejemy na rynku specjalistycznych usług od 20 lat. Zdobywając kolejnych klientów staramy się wypełnić ich oczekiwania w 100%. Jesteśmy w stanie to zapewnić dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii.

  Dlaczego my?

  Przede wszystkim lata doświadczenia. W naszych staraniach o najwyższą jakość zostaliśmy dostrzeżeni i od kilku lat stajemy się solidnym partnerem w biznesie. Z naszych usług korzystają zarówno jednostki administracji rządowej, takie jak: Urząd Gminy Czarny Dunajec, Urząd Miasta Nowy Targ, Gmina Nowy Targ, RZGW w Krakowie, Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu, firmy prywatne oraz klienci indywidualni. Nasz sukces zawdzięczamy solidnemu wykonaniu wszystkich inwestycji oraz konkurencyjnym cenom, dzięki czemu grono zadowolonych klientów powiększa się z każdym dniem.

  Korzystając ze zdobytych doświadczeń staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozwijając wachlarz naszych usług, a także inwestując w najnowszy sprzęt. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz innowacyjnym rozwiązaniom oferujemy naszym klientom coś więcej niż tylko solidne wykonane zlecenia. Dajemy im powód do dumy, a nam ogromną satysfakcję z rzetelnego wykonania.


  Budownictwo

  Podstawową gałęzią naszych działań jest budownictwo drogowe albo inaczej roboty drogowe. Przez wiele lat ciężką pracą i dużym nakładem środków uzupełnialiśmy naszą ofertę o coraz to nowe usługi i technologie. Dlatego dzisiaj możemy się pochwalić całkiem sporym dorobkiem w zakresie budownictwa zarówno drogowego jak i również obsługi budownictwa mieszkalnego.

  Usługi budowlane

  Aktualnie nasza firma kompleksowo obsługuje inwestycje dotyczące infrastruktury drogowej. Zajmijemy się zarówno budową jak i modernizacją i remontami dróg. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników i niezawodnym maszynom uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach.
  Posiadamy wysokiej klasy kruszarkę Sandwich QJ240, która umożliwia recycling gruzu budowalnego, krawężników, elementów żelbetowych do frakcji od 0 do 400 mm, według życzeń klienta. Dodatkowo w procesie kruszenia usuwane są wszyskie zanieczyszczenia metalowe znajdujące się w gruzie jak pręty, gwożdzie, elementy konstrukcji.
  Vogle Wykonujemy nawierzechnie bitumiczne przy pomocy nowoczesnych maszyn i urządzeń w szerokościach od 2 - 8,5 m całą szerokością jezdni. Łącznie z barierami eneergochłonnymi, oznakowaniem pionowym i poziomym, odwodnieniami i przepustami.
  Zajmujemy się równeż budową i remontami placów, parkingów oraz chodników. Nie brakuje również zleceń dotyczących wykopów pod budynki i innego rodzaju obiekty inżynierii lądowej w których wykorzystujemy różnego rodzaju koparki i pojazdy samowyładowcze.

  Zimowe utrzymanie dróg

  W okresie zimowych kiedy większość inwestycji budowlanych zostaje zawieszona aż, temperatury na zewnątrz pozwolą na dalsze ich prowadzenia uczesniczymy w należytym urzymaniu dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Począwszy od ich odpowiedniego odśnieżenia, aż po wywóz śniegu z placów i parkingów.


  Transport

  Wraz z rozwojem zapotrzebowania na przewóz towarów w naszej firmie i uzupełnieniu taboru, o najnowsze ciągniki oraz naczepy Kierunkipostanowiliśmy zaoferować klientom nową usługę - transport krajowy i zagraniczny towarów na terenie Unii Europejskiej oraz poza nią. Przewóz realizowany jest dla przesyłek całopojazdowych i drobnicy we wszystkie dni tygodnia. Kursyjemy do takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, i wielu innych. Przewozimy różnego rodzaju towary, maszyny i urządzenia. Jesteśmy przygotowani do przewozów niskopodwoziowych, sypkich materiałów budowlanych, a także masy bitumicznej.

  Proponujemy

  Przewóz towarów na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz poza nią. Dysponujemy ciągnikami spełniającymi aktualne wymog techniczne i wyposażone w nowoczesne systemy umożliwiające monitorowanie ich położenia, a także ciągły kontakt z kierowcą/-ami. Dlatego w każej chwili możemy udzielić niezbędnych informacji na temat aktualnego położenia Państwa ładunku. Wystarczy tylko skontaktować się naszym biurem

  Zapraszamy do współpracy!!!
Ratułów 208
34-407 Ciche