WIZYTÓWKA FIRMY

ZŁOTY ŁAN Jolanta Gwiazda, Marek Domański

ZŁOTY ŁAN Jolanta Gwiazda, Marek Domański

ul. Barwinek 28, 25-113 Kielce
branża: artykuły spożywcze, gastronomia, turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: hotel, restauracja, catering, artykuły spożywczeZPC Złoty Kłos Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska S.J  O firmie

  Hotel "Leśny Dwór"

  Dla osób podróżujących w celach biznesowych, lubiących komfort i wygodę przygotowaliśmy pokoje Biznes ze stałym, bezpłatnym dostępem do Internetu i w atrakcyjnej cenie.

  Na tych, którzy cenią elegancję i chcą odpocząć czekają przestronnie i stylowo urządzone pokoje Lux z dużym balkonem i widokiem na las.

  Restauracja

  Restauracja Leśny Dwór to połączenie stylów i smaków, nasi goście mogą tu zasmakować dań kuchni staropolskiej, włoskiej, a także śródziemnomorskiej.
  Specjalnością naszego Szefa Kuchni jest: żurek świętokrzyski w chlebie, polędwiczki wieprzowe na sosie borowikowym oraz szarlotka na ciepło z lodami.

  Na wyśmienity obiad zapraszamy do sali zielonej lub łososiowej, przepysznym deserem delektować się mogą Państwo w przeszklonym patio, a bawić się do białego rana w stylowo urządzonej klimatyzowanej sali balowej.

  Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy sale restauracyjne:

  - łososiowa (do 50 osób)
  - zielona (do 50 osób)
  - balowa (do 180 osób, klimatyzowana)
  - patio (do 40 osób)
  - drink bar

  Oryginalna i smaczna kuchnia, elegancko urządzone wnętrza jak i obsługa hotelu czyni to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację jak również biznesowy lunch.
  Bar Leśny

  W okresie letnim zapraszamy Państwa do Naszego ogrodu, który jest w stanie pomieścić ok. 600 osób. Miejsce to jest doskonałe na zorganizowanie firmowego grilla, ogniska, biesiady staropolskiej oraz okolicznościowych imprez plenerowych. Nasz kucharz przygotuje dla Państwa "wóz obfitości", stół Staropolski oraz pieczenie barana lub prosiaka.

  Hotel & Restauracja "Leśny Dwór" to idealne miejsce na zrobienie konferencji, zorganizowanie bankietu, szkolenia czy spotkania biznesowego.

  Wesela

  Przyjęcie weselne to zawsze wyjątkowe wydarzenie zarówno dla Młodej Pary jak i przybyłych gości.
  Mając duże doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć wiemy jak sprawić, aby w tym uroczystym dla Was dniu jedyną troską była piękna pogoda.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Barwinek 28
25-113 Kielce