WIZYTÓWKA FIRMY

Projekt Parking Sp. z o.o.

Projekt Parking Sp. z o.o.

ul. Drużbickiego 11, 61-693 Poznań
branża: projektowanie/dokumentacja/architektura

Opis firmy

W ciągu doby statystyczny samochód pozostaje w spoczynku przez 95% czasu, zajmując publiczną i prywatną przestrzeń miejską. Przy obecnym stopniu zmotoryzowania, parkowanie pojazdów jest istotnym zagadnieniem inżynierii ruchu, które wymaga starannej analizy, optymalnego zarządzania i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Właśnie wokół tej problematyki od prawie 15 lat skupia się działalność naszej firmy...

Firma Projekt Parking została utworzona w 1998 roku. Naszą misją jest wspieranie administracji samorządowej i podmiotów prywatnych w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych, poprzez świadczenie usług kompleksowego zagospodarowania przestrzeni parkingowej.

Świadczymy pełen zakres usług - od doradztwa i projektowania poprzez organizowanie i wyposażenie, aż po zarządzanie parkingami. Dotyczy to zarówno płatnych stref w pasie drogowym, jak i wydzielonych parkingów na terenach publicznych i prywatnych.

Nasza oferta to:
1. Strefy Płatnego Parkowania
- projektowanie i doradztwo
- organizacja ruchu i oznakowanie
- dostawa i montaż parkomatów
- płatności mobilne: moBILET
- kontrola SPP
- prowadzenie biura obsługi
- serwis urządzeń
- inkaso wpływów

2. Parkingi wydzielone
- projektowanie
- wyposażenie
- obsługa

3. Technika parkingowa
- systemy parkingowe
- szlabany, zapory parkingowe
- słupki zaporowe

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ul. Drużbickiego 11
61-693 Poznań