WIZYTÓWKA FIRMY

Akcess Starosta i wspólnicy sp.j.

Akcess Starosta i wspólnicy sp.j.

ul. Radzymińska 14, 15-863 Białystok
branża: materiały prefabrykaty budowlane

Opis firmy

AKCESS Starosta i wspólnicy powstała w 1993 r. Jest obecnie wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną krajowych oraz importowanych materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz.

Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promujemy w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.

Nie tylko sprzedajemy - nasze biuro projektów od wielu już lat tworzy na zlecenie aranżacje wnętrz budynków prywatnych jak i obiektów o charakterze komercyjnym. Realizujemy także zlecenia w zakresie prac budowlano-montażowych.

Doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanego towaru sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom.


Oferta: płytki ceramiczne, ceramika, chemia budowlana...

Wnętrze domu, to nie tylko zestaw bezdusznych sprzętów. To miejsce z duszą, budujące swym charakterem atmosferę, która zapewnia mieszkańcom poczucie komfortu. Jest centrum życia rodzinnego, spokojną przystanią dla zmęczonych wędrowców, czy szykownym salonem w czasie party organizowanego w gronie przyjaciół. Pamiętamy o tym.

    - płytki ceramiczne
    - ceramika sanitarna
    - chemia budowlana
    - panele podłogowe
    - artykuły wykończenia wnętrz
ul. Radzymińska 14
15-863 Białystok