WIZYTÓWKA FIRMY

SECURA B.C. Sp. z o.o.

SECURA B.C. Sp. z o.o.

ul. Matuszewska 14 bud. B1 ,03-876 Warszawa
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, budownictwo - wodno-kanalizacyjne, maszyny/urządzenia/mechanika

Opis firmy

    Firma SECURA B.C. istnieje na rynku od 1984 roku i jest uznanym producentem filtrów, materiałów filtracyjnych oraz środków ochrony osobistej BHP. Oprócz tego jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem niemieckiej firmy HAYWARD na rynku polskim. Firma ta jest producentem obudów filtracyjnych, worków oraz obudów do filtrów workowych. W 2001 roku połączyliśmy się z włoską firmą AQUA, producentem obudów, wkładów, pomp dozujących oraz wielu innych urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania cieczy z zawiesin. Oprócz działalności produkcyjnej i handlowej świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego i realizacji projektów głównie dla przemysłu spożywczego.

    Zautomatyzowany proces produkcyjny, wykwalifikowani pracownicy oraz najwyższej jakości surowce, dostarczane od wielu lat przez tego samego producenta, gwarantują powtarzalność parametrów kolejnych partii wyrobów. Firma posiada własne laboratorium kontroli jakości, w którym na bieżąco badana jest jakość wkładów z bieżącej produkcji. Wyniki badań przeprowadzone w naszym laboratorium potwierdzamy okresowo badaniami wykonywanymi w COBR INSTAL oraz Wojskowym Instytucie Chemii i Radiometrii.

    Produkowane przez nas wyroby stosowane są min. przez zakłady farmaceutyczne, kosmetyczne, producentów wód mineralnych, soków i napojów. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów jest również ich eksport do Niemiec, Francji, Włoch, Australii, USA oraz Brazylii. Ponad 50% naszej produkcji przeznaczone jest na rynki zagraniczne.
ul. Matuszewska 14 bud. B1
03-876 Warszawa