WIZYTÓWKA FIRMY

P.T.H.

P.T.H. "Neopta - Electronics" Sp. z o.o.

ul. Włodkowica 14, 60-334 Poznań
branża: automatyka elektronika, budownictwo - obiekty sportowe, elektryka energetyka osprzęt...

Opis firmy

  O firmie

  P.T.H."Neopta Electronics" Sp. z o.o. została założona w 1994 roku, pod nazwą P.T.H. "Meopta" Sp. z o.o. Reprezentujemy uznanych na rynku światowym producentów elementów biernych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, która znajduje zastosowanie w technice mikrofa- lowej oraz wysokiej i niskiej częstotliwości.

  Od początku istnienia, naszym celem jest wsparcie techniczne począwszy od pomocy w doborze produktów a skończywszy na dostawie towarów i usług. Oprócz szerokiej palety produktów standardowych oferujemy Państwu produkty specjalnie dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, dlatego nasza oferta nie zamyka się wyłącznie na produktach przedstawionych w tej witrynie. Doświadczenie zdobyte przez nas na polskim rynku oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenia naszych kontrahentów spowodowały, że staliśmy się dla Państwa kompetentnym partnerem.

  Oprócz dostarczania Państwu towarów i usług zapewniamy: szybką dostawę części zamiennych oraz elementów wyposażenia dodatkowego, pomoc techniczną przy rozwiązywaniu problemów, serwis urządzeń oraz ich instalację, szkolenia i serwis u klienta. Dzięki zwartej strukturze firmy proces decyzyjny skrócony jest do minimum, co umożliwia szybką reakcję na wymagania klientów.

  Zdajemy sobie sprawę, że nasza firma, istnieje dzięki klientom zadowolonym z naszych usług, do których należą m.in.:

  » Studia telewizyjne TVP oraz stacji komercyjnych
  » Rozgłośnie radiowe
  » Instytuty naukowo-badawcze i wyższe uczelnie
  » Operatorzy telefonii komórkowej
  » Telekomunikacja Polska S.A.
  » Zakłady produkcji sprzętu wojskowego
  » Studia nagrań i zespoły muzyczneul. Włodkowica 14
60-334 Poznań