WIZYTÓWKA FIRMY

Silesia Asfalty Sp. z o.o.

Silesia Asfalty Sp. z o.o.

ul. Nad Bytomką 1, 44-100 Gliwice
branża: artykuły gospodarstwa domowego, budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - mosty wiadukty...

Opis firmy

  Firma Silesia Asfalty zajmuje się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych stosowanych na gorąco. Chociaż istniejemy od 2008 roku pracownicy i kadra kierownicza posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych. Posiadamy dwie wytwórnie Mas Bitumicznych: WMB Ermont Magnum 260 (rok produkcji 2008) oraz WMB Gibat, które są w pełni zautomatyzowane, zaś proces produkcji jest kontrolowany przez laboratorium znajdujące się na terenie naszego zakładu (zgodnie z EN PN). Pozwala nam to na wyprodukowanie produktów najwyższej jakości.
  Potwierdzeniem jakości produkowanych przez nas mieszanek jest certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji oraz fakt, że w tak krótkim czasie firma nasza produkowała MMA dla takich firm jak: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A., Eurovia Polska S.A., INFRAPOL, MPGK Zabrze Sp. z o.o., „KEM Tyskie Drogi” Sp. z o.o.

  Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową i w każdej chwili chętnie służymy pomocą.

  OFERTA:

  Nasze nowoczesne wytwórnie są w pełni zautomatyzowane i przystosowane są do produkcji wszelkich rodzajów mieszanek mineralno-asfaltowych:

  - mieszanki SMA,
  - podbudowy z betonu asfaltowego,
  - warstwy wiążące z betonu asfaltowego,
  - warstwy ścieralne z betonu asfaltowego,
  - asfalty lane i twardolane.

  WMB Ermont
  Rok produkcji: 2008
  TYP: Ermont Magnum 260
  Wydajność: 260 t/h
  System sterowania: komputerowy
  Całkowicie zautomatyzowany proces dozowania kruszyw

  WMBGibat
  TYP: Madro
  Wydajność: 100 t/h
  System sterowania: komputerowy
  Całkowicie zautomatyzowany proces dozowania kruszyw

  W związku z tym, iż bardzo istotną sprawą jest nas ochrona środowiska, nasze maszyny posiadają odpowiednie filtry, które w znacznym stopniu obniżają zanieczyszczenie środowiska.
  Pełna automatyzacja procesu produkcji oraz pełna kontrola za pomocą systemu komputerowego pozwala nam na uzyskanie produktów najwyższej jakości, spełniających wszystkie normy i wymagania.


ul. Nad Bytomką 1
44-100 Gliwice