WIZYTÓWKA FIRMY

Cleaner Sp.J. Zakład Sprzątania Zakład P...

Cleaner Sp.J. Zakład Sprzątania Zakład P...

ul. Mazurska 10, 82-300 Elbląg
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi, sprzątanie pielęgnacja - obiektowa, sprzątanie pielęgnacja - terenowa

Opis firmy

  O FIRMIE


  Firma Cleaner Zakład Sprzątania powstała w 1994 roku. Jest to spółka jawna której właścicielami są Maciej Bukowski i Grzegorz Misiewicz. W początkowej fazie swojej działalności zatrudniała kilkanaście osób natomiast w chwili obecnej pracuje 300 osób przyjętych na podstawie umowy o pracę. Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu usług proponujemy naszym Klientom optymalny zakres, dostosowany do potrzeb wynikających z rodzaju prowadzonej działalności jak również wysokości założonych przez Klienta środków finansowych.
  Realizujemy zasady tak istotne w dzisiejszej dobie jak ochrona środowiska naturalnego i stosowanie technologii ekologicznych. Dostosowaliśmy szeroki zakres usług towarzyszących wszelkim inwestycjom budowlanym, modernizacyjnym, remontowym o charakterze długoterminowym i doraźnym. Staramy się uwzględnić wymogi każdego klienta oraz specyfikę obsługiwanego obiektu.
  Współpracujemy nie tylko z firmami elbląskimi, ale posiadamy również swoje przedstawicielstwo w Sopocie. Nasze usługi wykonywane są m.in. w województwie warmińsko – mazurskim, pomorskim oraz kujawsko – pomorskim.
  W zakresie wynajmu i obsługi przenośnych toalet sanitarnych realizowaliśmy tak duże przedsięwzięcia jak min. koncert TINY TURNER , EROSA RAMAZZOTIEGO oraz JEAN MICHELLE JARRE’A, który miał miejsce w Stoczni Gdańskiej w rocznicę obchodów strajków sierpniowych. Co roku obsługujemy uroczystość obchodów BITWY POD GRUNWALDEM oraz zjazdy plenerowe różnych grup wyznaniowych na przykład Związek Buddyjski w Kucharach. Uczestniczymy też w imprezach organizowanych przez firmy i instytucje.
  Nasi obecni Klienci wielokrotnie podkreślają, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania, gdyż gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, powierzone nam zadania wykonujemy fachowo i terminowo przy czym wykazujemy dużą elastyczność i operatywność dążąc do zadowolenia swoich klientów.
  Dzięki naszemu wsparciu współpracujące z nami firmy mogą skupić się na aktywności stanowiącej podstawę ich biznesu mając pewność, że dodatkowy zakres działalności znajduje się w rękach profesjonalistów.  USŁUGI

 • Kabiny WC

 • Firma zajmuje się wynajmem i obsługą przenośnych toalet sanitarnych. Są one niezbędne na budowie, campingu czy poligonie. Są niezastąpione na imprezach sportowych i okolicznościowych, a także wiecach i biwakach. Mogą być dostarczane i instalowane wszędzie, gdyż nie wymagają żadnego podłączenia: ani do wodociągu, ani do kanalizacji. Jedynym warunkiem jest dojazd samochodu serwisowego.
  Są przyjazne dla środowiska naturalnego.
  Wyposażamy je we wszystkie możliwe udogodnienia.

 • Wywóz śmieci

 • Firma zajmuje się wywozem niesegregowanych odpadów komunalnych – śmieci. Uzyskała do tego odpowiednie koncesje i pozwolenia. Firma posiada specjalistyczne samochody, które wykonują usługę w zakresie wywozu śmieci z pojemników o pojemnościach: 0,12 m3 , 0,24m3, 1,1 m3 i 10 m3.

 • Sprzątanie

 • Firma oferuje usługi porządkowo-czystościowe obiektów i terenu zewnętrznego.

  Usługi porządkowo – czystościowe obiektów:

  - kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, handlowych oraz pomieszczeń socjalnych
  - mycie szyb zarówno w budynkach jak i na zewnątrz budynków przy wykorzystaniu sprzętu alpinistycznego
  - pranie tapicerek samochodowych
  - czyszczenie posadzek specjalistycznym sprzętem
  Firma nasza zachowuje najwyższe standardy czystości w trosce o komfort Klienta oraz utrzymanie prestiżowego wizerunku budynków. Prace w obiektach handlowych wykonujemy w sposób nieuciążliwy dla Klientów sklepu i personelu. W halach przemysłowych utrzymujemy w czystości infrastrukturę dopasowując się do procesu produkcyjnego. Przestrzegamy wszelkich norm sanitarnych, higienicznych oraz jakościowych. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu i środków czystości, co zapewnia stałą zgodność z wszelkimi wymaganiami prawnymi ( certyfikaty, atesty, dopuszczenie do użytkowania itp. ).

  Usługi porządkowo – czystościowe terenu zewnętrznego:

  - porządkowanie terenu zewnętrznego
  - utrzymanie terenów zielonych
  - mechanicznego czyszczenia ulic i chodników
  - odśnieżania i posypywania nawierzchni substancjami antypoślizgowymi w sezonie zimowym

 • Kontenery gruzowe

 • Gruz, który powstaje podczas remontów nie może być wyrzucany do pojemników na odpady komunalne. Dlatego też firma posiada do dyspozycji specjalne kontenery gruzowe o pojemności 10m3 , 7m3 i 2m3. Wywożone są one specjalistycznym sprzętem będącym w posiadaniu firmy. Całkowity koszt usługi wywozu gruzu składa się z :
  1. kosztów ponoszonych przez firmę – jednakowe dla każdego kontenera
  2. kosztów utylizacji – refaktura kwitu wagowego z ZUO – zależy od ilości i rodzaju odpadów

 • Myjnia

 • W siedzibie firmy, przy ul. Mazurskiej 10 znajduje się ręczna myjnia samochodowa. Jest największa myjnią ręczną w Elblągu. Składa się ona z ośmiu stanowisk do jednoczesnego mycia samochodów osobowych i dostawczych. Firma proponuje również w swojej ofercie pranie tapicerek samochodowych.

 • Usługi asenizacyjne

 • Firma oferuje wywóz nieczystości płynnych – usługi asenizacyjne. Świadczone są one zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Usługi asenizacyjne wykonywane są pojazdami marki Mercedes o pojemności beczki 8 m3.

 • Wynajem ogrodzeń

 • Firma oferuje wynajem ażurowych ogrodzeń tymczasowych. Jest to idealne rozwiązanie do grodzenia imprez masowych, placów budów, itd

ul. Mazurska 10
82-300 Elbląg