WIZYTÓWKA FIRMY

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku

Administracja: ul. Witosa 2, 87 – 800 Włocławek / Poligon szkoleniowy: ul. Inowrocławska 10, 87 -800 Włocławek
branża: szkolenia edukacja tłumaczenia

Opis firmy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku od 1973 r. oferuje wysokiej jakości szkolenia dla przyszłych operatorów wszystkich maszyn do robót ziemnych, budowlanych, drogowych certyfikowanych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz-Warszawski Instytut Technologiczny w Warszawie (dawny IMBiGS), urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego (UDT), pilot drona, instalacja urządzeń OZE,
a także wiele innych w oparciu o nasze autorskie programy jak stylizacja paznokci, barber, fryzjer, wizaż
oraz warsztaty i wiele innych.

Jesteśmy państwową Jednostką Budżetową. Od początku istnienia pracownicy Ośrodka stawiają na jakość
i nowoczesne metody nauczania.

Posiadamy akredytację Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty. Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów zapewnienia jakości procesu kształcenia i jego efektów.

W naszej ofercie znajduje się ponad 60 kierunków kształcenia i kursów, stworzonych z myślą o różnorodnych potrzebach rynku pracy.

Nasze sale szkoleniowe wyposażone są w różnego rodzaju pomoce . Dodatkowo nasi kursanci mają dostęp do naszej biblioteczki, w której znajdują się książki, publikacje tematyczne, materiały szkoleniowe udostępniane nieodpłatnie.
Najważniejszym elementem naszego Ośrodka jest jednak nasz poligon ćwiczebny - plac manewrowy z parkiem maszyn, gdzie nasi kursanci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mogą doskonalić swoje umiejętności. Wszystkie maszyny, którymi dysponujemy są w pełni sprawne, nowoczesne i bezpieczne, a nasi instruktorzy to uznani specjaliści z długoletnim doświadczeniem.

Nauka w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Włocławku to gwarancja solidnego przygotowania do pracy
w różnych zawodach.

Jeśli szukasz miejsca, w którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu, Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku to doskonały wybór!

Zapraszamy do współpracy
Tagi: szkolenia zawodowe, szkolenia biznesowe
Administracja: ul. Witosa 2
87 – 800 Włocławek / Poligon szkoleniowy: ul. Inowrocławska 10
87 -800 Włocławek