WIZYTÓWKA FIRMY

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o. o

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o. o

ul. Gnieźnieńska 33 Janikowo, 62-006 Kobylnica
branża: motoryzacja - części, urządzenia, usługi

Opis firmy

Tagi: oleje silnikowe, żarówki, oleje przekładniowe, smaryBiuro Handlowe JOTA Sp. z o. o  O firmie

  Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o. jest firmą działającą nieprzerwanie od 1989 roku.
  Początkowa działalność koncentrowała się na imporcie olejów silnikowych firmy Shell oraz ich dystrybucji
  w Poznaniu i Wielkopolsce. Dynamicznie rozwijająca się firma szybko znalazła uznanie wśród Klientów. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, sukcesywnie rozpoczęliśmy rozszerzanie gamy naszych produktów o oleje przekładniowe, sprężarkowe, hydrauliczne, turbinowe, maszynowe, obiegowe, grzewcze, cylindrowe, oleje białe dla przemysłu spożywczego, hartownicze, izolacyjne, do maszyn włókienniczych, do urządzeń pneumatycznych, konserwujących, do obróbki metali, płyny eksploatacyjne, smary plastyczne, węglowodorowe preparaty do mycia przemysłowego.
  Nasza działalność sukcesywnie obejmowała kolejne segmenty rynku. Zaufały nam siły zbrojne, policja, energetyka, przedsiębiorstwa produkcyjne, przedsiębiorstwa wydobywcze oraz dziesiątki mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych, stacji benzynowych i warsztatów.
  W dniu dzisiejszym JOTA to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, prężnie działająca na terenie całego kraju. W centrali mieszczącej się w Janikowie koło Poznania oraz w dziewięciu swoich filiach (Bydgoszcz, Gorzów, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Sieradz, Szczecin, Toruń) zatrudnione są obecnie 52 osoby. Swoim zasięgiem obejmujemy bezpośrednio całą północno-zachodnią Polskę.
  Od początku istnienia firma związana jest z międzynarodowym koncernem petrochemicznym. W konsekwencji naszych działań już na początku współpracy otrzymaliśmy tytuł autoryzowanego dystrybutora Shell, by w chwili obecnej stać się strategicznym dystrybutorem Shell.
  Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada w ciągłej sprzedaży szeroką gamę olejów, płynów i smarów AeroShell. Zaopatrujemy liczne grono odbiorców z branży lotniczej: producentów sprzętu, lotnicze firmy usługowe, aerokluby i prywatnych właścicieli samolotów i śmigłowców.
  Naszą ofertę doskonale uzupełnia szeroka gama płynów i kosmetyków samochodowych linii Shell Car Care i Carifil. Ważnym ogniwem naszej działalności stała się sprzedaż szerokiej gamy żarówek samochodowych firm OSRAM, HEJALUX, TUNGSRAM i BOSMA. Jeden z liderów w segmencie oświetlenia samochodowego wyróżnił działalność naszej firmy, nadając tytuł autoryzowanego dystrybutora firmy OSRAM.
  Uzupełnieniem naszej oferty jest dystrybucja czyściw i środków utrzymania czystości marki KIMBERLY & CLARK, której staliśmy się autoryzowanym dystrybutorem. W skład oferty wchodzi wszystko, co pozwala utrzymać czystość na każdym stanowisku pracy i w łazience: czyściwa, papiery, ścierki, kombinezony, ręczniki i mydła oraz cały system odpowiednich dozowników.
  Działalność firmy JOTA opieramy na wieloletnim doświadczeniu, zdobytym poprzez bezpośredni kontakt z klientami. Naszym celem jest profesjonalizm i wysoki standard obsługi klienta. W związku z powyższym, nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez poszerzanie swojej wiedzy. Uczestniczą, w specjalistycznych szkoleniach produktowych organizowanych przez naszych partnerów oraz doskonalą technikę sprzedaży i obsługi klienta.
  Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i higienę pracy, dbając o zdrowie i otaczające nas środowisko.
  Firma działa w ramach Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000.
  Mamy nadzieję, że jakość świadczonych przez nas usług handlowych, potwierdzona uzyskaniem przez naszą firmę Europejskiego Certyfikatu Jakości, dodatkowo zachęci Państwa do nawiązania współpracy
  z Biurem Handlowym JOTA Sp. z o.o.

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Gnieźnieńska 33 Janikowo
62-006 Kobylnica