WIZYTÓWKA FIRMY

TEATR Przedsiębiorstwo Specjalistyczne M...

TEATR Przedsiębiorstwo Specjalistyczne M...

Al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
branża: automatyka elektronika

Opis firmy

Tagi: oświetlenie sceny,oświetlenie filmowe, technologia sceniczna, przebudowa scen, reflektory, reflektory filmowe, reflektory studyjne, ruchome głowy, panele video led, portman, stroboskopy, naświetlacze, blindery  Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksowymi realizacjami inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego w 1971 roku i od tego czasu należy do czołowych firm zajmujących się technologią sceniczną.

  W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

  Doświadczeni projektanci wykonują nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie technologii scenicznej. Zespół projektantów, doradców
  i techników wspiera użytkowników na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

  Dbając o ciągły rozwój bierzemy udział w najważniejszych krajowych i zagranicznych targach branżowych, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z Klientami, organizując pokazy i szkolenia. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze światowymi producentami, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia najwyższej jakości takich marek jak: ChamSys, Briteq, City Theatrical, Doughty, DTS, Elation Professional, ETC, Hazebase, Movecat, Obsidian, ACME, PLS, Spotlight, CLF Lighting, Portman Lights, MagicFX, Vari*Lite, Strand Lighting, Altman Lighting, RGBLink
  i Zero88. W swojej ofercie posiadamy także pełną gamę elementów eksploatacyjnych i akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzeń scenicznych.

  Do grona naszych Klientów należą teatry, filharmonie, domy kultury, stacje telewizyjne oraz największe firmy rentalowe w kraju. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów.
  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oferując produkty najwyższej klasy dopasowane do potrzeb użytkowników.

  Zapraszamy do współpracy!!!

Al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy