WIZYTÓWKA FIRMY

Biuro Podróży BIS Lufthansa City Center...

Biuro Podróży BIS Lufthansa City Center...

al. Kościuszki 27, 90-418 Łódź
branża: turystyka imprezy masowe

Opis firmy

Tagi: bióro podróży, bilety lotnicze, bilety kolejowe, oferty wakacyjne, rezerwacja hoteliBiuro Podróży BIS Lufthansa City Center A. Szulc Sp.j.  O firmie

  Biuro Podróży BIS w Łodzi zostało założone w 1991 roku i powstało w odpowiedzi na nowe potrzeby i oczekiwania klientów, które pojawiły się po zmianach ekonomicznych i rynkowych na początku lat 90'.
  W 1991 roku niemieckie Linie Lotnicze Lufthansa powołały do życia siec biur podróży Lufthansa City Center. Z uwagi na wysoką sprzedaż biletów lotniczych oraz standard świadczonych przez nas usług w 1997 roku znaleźliśmy się w gronie wyselekcjonowanych biur podróży Lufthansa City Center służących pełnym asortymentem usług.
  Biuro Podróży BIS LCC oferuje pełen wachlarz usług w zakresie planowania i organizacji podróży oraz wypoczynku i jest licencjonowanym agentem takich firm jak: Dertour, Neckermann, TUI, Alfa Star, Ecco Holiday, Ecco Travel, Wezyr Holidays, Grecos Holiday, Exim Tours, Almatur, Prestige, Europol, Adriatyk, Fun Club, Oasis Tours, Atlas Tours, BeeFree, GTI Polska, Otium, Club Med, Interhome, Meiers, Interchalet, Buksa Travel, FTI, Air Tours, Novasol, Wonderland, Stena Line, Unity Line.
  Posiadamy zaświadczenie o wpisie do ewidencji organizatorów turystyki i pośredników turystycznych o numerze 00471 oraz polisę ubezpieczeniową dla organizatora turystyki wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń.
  BIS Biuro Podróży LCC oferuje profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie organizacji podróży i wypoczynku. Jesteśmy w stanie zaplanować każdą podróż wypoczynkową, czy służbową zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie:

  - sprzedaży biletów lotniczych,
  - sprzedaży oferty wakacyjnej (wakacje samolotem, autokarem, z dojazdem własnym),
  - sprzedaży oferty turystycznej (wczasy rodzinne, parki rozrywki, rejsy statkiem, obozy, kolonie, kursy i obozy językowe, wyjazdy na narty),
  - organizacji podróży poślubnych, podroży luksusowych, wczasów dla seniorów, imprez kulturalnych oraz sportowych,
  - organizacji podróży służbowych,
  - rezerwacji hoteli,
  - wynajmu samochodów,
  - sprzedaży pakietów ubezpieczeniowych,
  - pośrednictwa wizowego,
  - sprzedaży biletów kolejowych,
  - sprzedaży biletów promowych.


  Zapraszamy do współpracy!!!

al. Kościuszki 27
90-418 Łódź