WIZYTÓWKA FIRMY

LIFT-POL Service and Technical Lift Solu...

LIFT-POL Service and Technical Lift Solu...

ul. Rychlińskiego 26 A, 05-091 Ząbki k. Warszawy
branża: windy i dźwigi

Opis firmy

Tagi: windy, dźwigi linowe, transport pionowy, dźwigi hydrauliczne, dźwigi towarowe, montaż wind, serwis windLift-Pol Sebastaian Piechociński  O firmie

  Firma Lift-Pol została założona w 2003 roku.
  Ponad dwudziestoletnie doświadczenie osób tworzących firmę, gwarantuje nam pewność i efektywne działanie w zakresie serwisu, projektowania oraz montażu wind.

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkiej staranności, aby usługi jakie oferujemy, powodowały pełne zadowolenie Naszych Klientów.

  Specjalizujemy się w pełnym zakresie: serwisem, projektowaniem, modernizacją istniejących urządzeń, montażem nowych wind. Oferujemy windy osobowe, towarowe, szpitalne, w różnych wariantach technologii hydraulicznej i linowej oraz bez reduktorowej. zajmujemy się instalacją podnośników i urządzeń dla osób niepełnosprawnych, instalowanych w domach, budynkach biurowych oraz użyteczności publicznej.
  Zapewniamy dostarczenie w pełni wykończonego urządzenia razem z niezbedną dokumentacją techniczną, a także obsługa w imieniu Klienta Urzędu Dozoru Technicznego.

  Jeśli Państwa firma nie jest w stanie wykonać zlecenia według Panstwa oczekiwań, znaczy to że jeszcze się nie poznaliśmy.


  OFERTA

  Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług związanych z urządzeniami transportu pionowego.
  Nasi Klienci zapewnioną mają 24-godzinną obsługę serwisową, wraz z obsługą dwustronnej komunikacji głosowej w nowo zainstalowanych windach.
  W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie nowoczesne rozwiązania z zakresu wind osobowych, towarowych w tym małych dźwigów gastronomicznych, dźwigi linowe elektryczne oraz hydrauliczne. Nasza oferta zawiera również podnośniki i platformy dla osób niepełnosprawnych a także schody ruchome.

  We współpracy z firmami projektowymi i budowlanymi oferujemy windy w dostawianym do budynku szybie murowanym, bądź w technologii stalowej obudowywanej szkłem.

  We współpracy z firmami finansowymi pomagamy uzyskać dogodne kredyty oraz leasing na instalowane urządzenia.

  - Serwis
  - Dźwigi linowe
  - Dźwigi hydrauliczne
  - Dźwigi bezreduktorowe
  - Dźwigi towarowe
  - Dla Niepełnosprawnych


  Estetyka wind

  Każdą windę wykonujemy według specjalnych wymagań Naszych Klientów, dotyczy to nie tylko cześci podzespołów mechanicznych, ale i tego co jest fizycznie widoczne na codzień dla Użytkownika.
  W naszej firmie Dźwig zostaje zestawiony w specyfikacji z Państwa życzeniami, niczego nie narzucamy i niczego nie wykluczamy.
  Jesteśmy po to aby Państwu doradzić i pomóc.  Współpraca dla firm

  Zapraszamy do współpracy firmy z Warszawy oraz całej Polski.

  Wierzymy że łącząc siły można stworzyć przyjacielskie warunki współpracy, gdzie firmy konkurujące ze soba mogą w pewnych płaszczyznach rynku pomagać sobie i wspólpracować, tworząc lepszą jakoś za niższą cenę.


  Oferujemy współprace w zakresie:

  1. Projektowania dźwigów;
  2. Kompletacji oraz dostawy urządzeń;
  3. Produkcji elementów stalowych tj. podbudowy;
  4. Produkcji elementów ze stali nierdzewnej (kasety, panele)


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Rychlińskiego 26 A
05-091 Ząbki k. Warszawy