WIZYTÓWKA FIRMY

PPHU

PPHU "BAPEX" Anetta Pełka

ul. Wrzosowa 7, 98-330 Pajęczno
branża: bhp bezpieczeństwo pracy, budownictwo - obsługa, projektowanie/dokumentacja/architektura...

Opis firmy

Tagi: szkolenia, kursy pedagogiczne, szkolenia bhp, swiadectwa energetyczne, szkoleniaPPHU "BAPEX" Anetta Pełka  O firmie

  Perfekcyjne i profesjonalne podejście do zawodu wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Aby sprostać rosnącym wymaganiom stawianym przez rynek pracy, oferujemy różne formy kształcenia i doskonalenia zawodowego.
  Właśnie w tym zakresie chcemy Państwu pomóc, dać teoretyczne i praktyczne rozwiązania, pokazać jak ciekawiej i w zupełnie nowy sposób podejść do danego tematu.
  Nasz zespół wykładowców i konsultantów to grono wysokiej klasy specjalistów wywodzących się z placówek naukowych i ośrodków badawczych.
  Stale inwestujemy w bazę dydaktyczną i szkolenie kadry.
  Dzięki temu możemy przyjmować różnorodne zadania i zlecenia, także od najbardziej wymagających spośród Państwa.
  Zapraszamy do współpracy w przekonaniu, że kompetencja kadry oraz jakość prowadzonych zajęć spełnią Państwa oczekiwania.

  Oferta

  - Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy i podmiotach szkolących uczniów i młodocianych
  - Kurs operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym
  - Szkolenie okresowe BHP pracowników adminstracyjno – biurowych

  Świadectwa energetyczne

  Posiadamy wykształcenie i uprawnienia potrzebne do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej wydane przez Ministerstwo Infrastruktury. Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przygotowywania wyżej wymienionej dokumentacji. Cechuje nas dokładność i fachowość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wybierając nas otrzymają Państwo gwarancję jakości i terminowości realizowanych usług za rozsądną cenę. Zapraszamy do współpracy!


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Wrzosowa 7
98-330 Pajęczno