WIZYTÓWKA FIRMY

TB Truck & Trailer Serwis Sp.z o.o.

TB Truck & Trailer Serwis Sp.z o.o.

Al. Katowicka 40, Wolica, 05-830 Nadarzyn
branża: motoryzacja, motoryzacja - specjalistyczna, windy i dźwigi

Opis firmy

Tagi: nowe samochody DAF, używane samochody DAF, obsługa gwarancyjna, naprawa zabudów, naprawy powypadkowe, części DAFTB Truck & Trailer Serwis Sp.z o.o.  O firmie

  Firma TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. (TB TTS), wchodząca w skład holenderskiej Grupy TB, działalność w Polsce rozpoczęła w styczniu 2007 r. Dołączając do sieci partnerów marki DAF, przejęła opiekę nad obszarem o wielkości ponad 49.000 km2 na co składa się w większości teren województwa łódzkiego oraz mazowieckiego aż po Terespol. Główna siedziba firmy mieści się w Wolicy k. Warszawy . Pozostałe oddziały firmy znajdują się w Rzgowie k. Łodzi , Wyszkowie , Siedlcach , Górze Kalwarii i Białej Podlasce .

  Zakres świadczonych usług TB TTS:

  Sprzedaż nowych i używanych samochodów marki DAF
  Przy zakupie pojazdów, TB TTS służy pomocą w doborze optymalnej konfiguracji parametrów w celu osiągnięcia jak największej rentowności w przeliczeniu na kilometr. Zapewnia szybkie i staranne skompletowanie pojazdu według uzgodnionych specyfikacji i terminu.
  Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna DAF
  Firma dysponuje pięcioma nowoczesnymi serwisami, wyposażonymi w aparaturę diagnostyczną pozwalającą na szybkie wykrycie i usunięcie usterki.
  Obsługa i naprawa zabudów, przyczep i naczep
  Firma świadczy również usługi w zakresie przeglądów, naprawy i konserwacji szerokiej gamy przyczep, naczep, zabudów, wind samozaładowczych, chłodni, systemów klimatyzacji oraz przeglądów dźwigów.
  Naprawy powypadkowe samochodów ciężarowych DAF
  TB TTS wykonuje wszystkie naprawy powypadkowe, zapewniając (na życzenie klienta) pojazd zastępczy. Firma posiada własny holownik oraz pojazd ITS (mobilny warsztat), dzięki czemu może służyć pomocą 24 godziny na dobę na terenie całego kraju!
  Sprzedaż oryginalnych części DAF oraz części z katalogu TRP/AllMakes
  TB TTS posiada w swojej ofercie szeroki asortyment części i akcesoriów firmy DAF, jak również części zamiennych do innych marek pojazdów ciężarowych oraz naczep.
  Montaż wyposażenia dodatkowego
  Firma zapewnia również montaż akcesoriów takich jak telefon, system alarmowy (z certyfikatem), systemy kontroli nacisku na poszczególne osie, kamery, systemy nawigacyjne i audio.  Zapraszamy do współpracy!!!

Al. Katowicka 40
Wolica
05-830 Nadarzyn