WIZYTÓWKA FIRMY

Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o.

Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o.

ul. Kaliska 1/ 7, 02-316 Warszawa
branża: gospodarka leśna, poligrafia

Opis firmy

Tagi: koncepcje promocyjne, organizacja konkursów, projektowanie layoutów, projekty graficzne, kampanie BTL, media ATL, produkcja spotów reklamowychOficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o.  O firmie

  Agencja reklamowa Oikos jest jednym z działów Oficyny Wydawniczej Oikos Sp. z o.o. Już ponad 15 lat na rynku, jako agencja typu full service, obsługujemy kompleksowo klientów oferując m.in. badania rynku, konstruowanie planu i strategii działań reklamowych, projektowanie i produkcję reklam, druk, zakup mediów.
  Specjalizujemy się w przygotowywaniu kampanii reklamowych dla firm z tzw. zielonej strefy związanych z rolnictwem, leśnictwem, łowiectwem, ochroną przyrody, ekologią. Znamy doskonale te branże, ponieważ wydajemy fachowe czasopisma z tego sektora. Dlatego możemy przygotować dokładnie profilowaną strategię reklamową. Nasze możliwości produkcyjne i finansowe pozwalają na terminową realizację niezbędnych materiałów reklamowych.
  Doświadczenie i wiedza zdobyte w obsłudze reklamowej firm z tzw. zielonej strefy pozwoliło nam zjednać sobie zaufanie klientów z takich branż jak medycyna, handel, elektronika, edukacja, transport.
  Dzięki dokładnemu poznaniu indywidualnych potrzeb klientów oraz ścisłej współpracy jesteśmy w stanie wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie reklamowe.

  Satysfakcja i osiągnięcie zamierzonego celu jest dla nas najważniejsze. Z nami zrealizujesz każdy projekt reklamowy - umów się na spotkanie!


  OFERTA

  - opracowanie koncepcji promocyjnych i ich organizacja
  - organizacja i legalizacja konkursów w tym losowych
  - projektowanie layoutów czasopism
  - kreacja i projekty graficzne
  - produkcja i realizacja kampanii BTL (foldery, ulotki, katalogi, raporty, plakaty etc.)
  - planowanie i zakup mediów ATL (prasa, radio, telewizja)
  - produkcja spotów telewizyjnych i radiowych


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Kaliska 1/ 7
02-316 Warszawa