WIZYTÓWKA FIRMY

DŹWIGNIA HANDLU Sp. z o.o.

DŹWIGNIA HANDLU Sp. z o.o.

UL. MIESZCZAŃSKA 13/27, 30-313 KRAKÓW
branża: poligrafia, reklama prasa media

Opis firmy

Tagi: reklama, kampanie reklamowe, projektowanie stron www, reklama graficzna, spoty reklamoweDŹWIGNIA HANDLU Sp. z o.o.  O firmie

  Spośród wielu atrakcyjnych rozwiązań, wybieramy najkorzystniejsze.

  Obserwujemy, słuchamy, tworzymy. Spośród wielu atrakcyjnych rozwiązań, wybieramy najkorzystniejsze. Nasz zapał, wiedza oraz doświadczenie przekładają się na kompleksową obsługę naszych klientów. Nasze twórcze zabiegi porównać można do wydobywania najszlachetniejszych surowców. Wydostajemy z ziemi to co najcenniejsze. Następnie czyścimy, przepuszczamy przez najlepsze rozwiązania i wystawiamy zupełnie odmienione. Nasza praca ma jasno postawiony cel. Zachęcamy ludzi, aby kupowali produkty naszych klientów. Z tego powodu wszyscy porozumiewamy się jednym językiem - językiem klienta, który opanowaliśmy perfekcyjnie.

  Ciągłe nakierowywanie, i wspólne szukanie najlepszych rozwiązań.

  W pracy, jak w życiu, najważniejsze jest wzajemne uzupełnianie się i inspiracja. Ciągłe nakierowywanie, i wspólne szukanie najlepszych rozwiązań. Zgodność ukryta pod merytoryczną wymianą zdań, i wzajemną kreacją. Nasz team porównać można do tandemu. Z dwoma kołami, ale jedną kierownicą. Tylko w ten sposób zajedziemy najdalej.

  Tylko solidna konstrukcja dźwignie markę firmy.

  Spójność działań to jeden z ważniejszych aspektów naszej pracy, a zadowolenie klienta to nasz kluczowy cel. Dzięki strategicznemu myśleniu, zaangażowaniu oraz dbałości o szczegóły tworzymy mocny fundament. Tylko solidna konstrukcja dźwignie markę firmy. Dlatego łączymy w sobie najważniejsze zawody. Jesteśmy architektami, projektantami, budowniczymi - jesteśmy "dźwignią handlu".


  Zapraszamy do współpracy!!!

UL. MIESZCZAŃSKA 13/27
30-313 KRAKÓW