WIZYTÓWKA FIRMY

Korporacja Budonis Sp. z o.o. Spółka Jawna

Korporacja Budonis Sp. z o.o. Spółka Jawna

ul. Towarowa 9, 63-600 Kępno
branża: budownictwo - obiekty wykończenia

Opis firmy

Tagi: roboty ogólnobudowlane, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, klimatyzacje, wentylacje, kosztorysy, prace wykończenioweKorporacja Budonis Sp. z o.o. Spółka Jawna  O firmie

  Korporacja "BUDONIS" Sp. z o.o. Spółka Jawna w Kępnie powstała w 1999 r. i w czasie prowadzenia swojej działalności dokłada wszelkich starań, aby marka ta była synonimem jakości i trwałości usług. Stosujemy nowoczesne rozwiązania oparte na wiedzy i doświadczeniu.
  Zajmujemy się realizacją robót budowlanych i remontowych z pełnym zakresie, adaptacjami i modernizacją obiektów budowlanych.

  Korporacja "BUDONIS" ciągle się rozwija i dopasowuje do potrzeb rynku.Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachowe doradztwo, najwyższą jakoś i estetykę usług. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że w pełni możemy realizować oczekiwania naszych Klientów. Zatrudniamy profesjonalny i wykwalifikowany personel, który zapewnia naszym Klientom szybką i rzetelną obsługę. Powyższe atuty Korporacji "BUDONIS" pozwoliły nam zdobyć zaufanie Klientów oraz wypracować stabilną pozycję na rynku.


  OFERTA

  Zajmujemy się realizacją robót budowlanych i remontowych w pełnym zakresie, adaptacjami i modernizacją obiektów budowlanych. W szczególności są to prace związane z:

  - wykonawstwem robót ogólnobudowlanych, konstrukcji żelbetowych i stalowych;

  - okładziny kamienne elementów wew. i elewacji;
  - instalacje sanitarne i c.o.;
  - instalacje elektryczne wew. i zew.;
  - instalacje wentylacji i klimatyzacji;


  - wykonawstwem kompletnej dokumentacji kosztorysowej dla planowanych inwestycji;
  - wykonawstwem nawierzchni dróg dojazdowych i chodników;
  - wykonawstwem całego zakresu prac wykończeniowych;
  - oferujemy także dzierżawę wraz z montażem systemowych rusztowań zew. i wew.;


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Towarowa 9
63-600 Kępno