WIZYTÓWKA FIRMY

LPP Equipment sp. z o.o.

LPP Equipment sp. z o.o.

ul. Poznańska 563B, 05-816 Święcice
branża: laboratoria - osprzęt usługi

Opis firmy

Tagi: aparatura medyczna, metody analityczne, metody testowe, aparatura labolatoryjnaDonau Lab Sp. z o.o.  O firmie

  Od 1963 roku DONAU LAB Zurich reprezentuje w Polsce światowej klasy producentów aparatury do metod analitycznych, testowych, przygotowawczych w laboratoriach oraz w przemysłowych procesach produkcyjnych.
  Od 1989 grupa DONAU LAB, starając się zapewnić jak najbliższy kontakt z klientami, rozpoczęła tworzenie przedstawicielstw w Belgradzie, Bratysławie, Bukareszcie, Budapeszcie, Kownie, Kijowie, Ljubljanie, Moskwie, Pradze, Sofii, Taszkiencie, Warszawie i Zagrzebiu, zatrudniając obecnie 135 wysoko wykwalifikowanych pracowników.
  Nadrzędnym celem pracowników grupy Donau Lab jest zagwarantowanie, że przyrządy wymienionych producentów spełniają najwyższe światowe standardy i umożliwiają ich użytkownikom uzyskiwanie jak najlepszych wyników.
  Wybierając firmę Donau Lab jako swojego partnera dostarczającego aparaturę dla potrzeb laboratoryjnych lub przemysłowych, w przemyśle: chemicznym, petrochemicznym, spożywczym, napojów i farmaceutycznym możesz polegać na naszym 40-letnim doświadczeniu oraz korzystać z bliskości i fachowości serwisu.

  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Poznańska 563B
05-816 Święcice