WIZYTÓWKA FIRMY

Anro-Trade Sp.j. Export- Import R. Walde...

Anro-Trade Sp.j. Export- Import R. Walde...

ul. Oliwska 58, 84-209 Chwaszczyno
branża: motoryzacja

Opis firmy

Tagi: samochody, samochody nowe, samochody używane, wypożyczalnia samochodów, serwis, części do samochodów, leasingAnro-Trade Sp.j. Export- Import R. Walder i T. Walder  O firmie

  Powstaliśmy w roku 1991 jako Autoryzowana Stacja Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA. Wraz z rozwojem naszej firmy, siedziba w Chwaszczynie jest stale unowocześniana, aby sprostać coraz wyższym standardom obsługi Klientów. Dziś oferujemy na miejscu pełny zakres usług : sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko - lakierniczy, wypożyczalnię samochodów. 21 września 2004 wkroczyliśmy w nowy etap rozwoju naszej firmy - tego dnia nastąpiła inauguracja działalności nowego Domu Toyoty W Rumi, najnowocześniejszego salonu Toyoty w Polsce Północnej. Zaprojektowany zgodnie z filozofią Feng Shui zapewni Państwu maksymalny komfort i samopoczucie. Obok pełnej ekspozycji samochodów marki TOYOTA, znajdą tam Państwo pełny asortyment akcesoriów, części zamiennych i dodatków firmowych.


  Od momentu inauguracji naszej działalności naszym głównym celem jest obsługa Państwa na najwyższym poziomie. Sprzedaż samochodu jest sukcesem, ale jeszcze większym wyzwaniem jest związanie Klienta z marką TOYOTA i naszą firmą. Sądzimy po latach, że to zadanie udało się nam wypełnić w 100%.

  Oferujemy:

  - sprzedaż samochodów nowych i używanych,
  - serwis mechaniczny wszystkich modeli Toyota,
  - serwis blacharsko - lakierniczy dedykowany wszystkim markom i modelom samochodów,
  - wypożyczalnię samochodów.

  Jesteśmy największym na Pomorzu dilerem firmy Toyota. Dowodem na naszą rzetelność w podejściu do klienta są nie tylko tysiące sprzedanych modeli ale również rzesza wiernych nam klientów korzystających z usług największego w regionie serwisu. Wszyscy pracownicy naszej firmy począwszy od sprzedawców po pracowników serwisu i blacharni – lakierni uczestniczą w cyklicznych szkoleniach podnoszących ich kwalifikację i wiedzę. O najwyższych kwalifikacjach osób odpowiedzialnych za Państwa samochody świadczą przyznawane rokrocznie wyróżnienia i nagrody.

  Fakt bycia największym dilerem Toyoty na Pomorzu definiuje jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta.

  PRODUKTY

  - Samochody nowe - TOYOTA
  - Samochody używane
  - Obsługa firm: Flota/Wynajem
  - Autoryzowany serwis mechaniczny samochodów marki Toyota
  - Sklep części i akcesoria
  - Kredyty
  - Leasingi
  - Ubezpieczenia
  - Usługi Blacharsko-Lakiernicze - wszystkie marki i modele samochodów


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Oliwska 58
84-209 Chwaszczyno