WIZYTÓWKA FIRMY

Gerpol Instalacje sp. z o.o. spółka koma...

Gerpol Instalacje sp. z o.o. spółka koma...

Mokronos Dolny ul. Parkowa 19, 55-080 Kąty Wrocławskie
branża: budownictwo - wodno-kanalizacyjne, gazownictwo, maszyny/urządzenia/mechanika...

Opis firmy

Tagi: instalacje wod-kan-gaz, instalacje przemysłowe, rury, kształtki, armatura, zgrzewarki, hydranty, zasuwy, zawory, przpustnice, zgrzewarki do rur PEHD, żeliwo drogowe, łączniki do rurociągów, armatura przemysłowa, odwodnienia liniowe, uszczelki, systemy rurociągów z PEHD, systemy rurociągów z PP, systemy rurociągów z PVC, systemy rurociągów z PVDF, systemy rurociągów żeliwne, grzejniki, kotły gazowe, rozdzielacze do wody, instalacje wewnętrzne, studnie betonowe, złączki remontowe, złączki naprawcze, AL/PEXGerpol Instalacje sp. z o.o. spółka komandytowa  O firmie

  Spółka GERPOL Joint Venture powstała w marcu 1994r. i od początku swojej działalności specjalizuje się w dostawach elementów do budowy sieci wodnych, gazowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych.

  Siedziba spółki wraz z magazynem usytuowana jest na południowych obrzeżach Wrocławia, w niedalekiej odległości od autostrady A 4 w Mokronosie Dolnym przy ulicy Parkowej 19 na terenie ok 16000 m2.

  Duża powierzchnia biurowo-magazynowa pozwala nam na sprostanie potrzebom naszych klientów poprzez utrzymywanie znacznych stanów magazynowych, planowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń w dostawach, uwag, wymagań i bieżących potrzeb naszych odbiorców.

  Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009.

  Służymy pomocą techniczną i fachowym doradztwem na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dostarczanie produktów oraz usług na najwyższym poziomie oraz dbanie o zadowolenie naszych klientów.


  OFERTA

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompletny asortyment i elementy do budowy sieci.

  - sieci wodne
  - sieci kanalizacyjne
  - sieci gazowe
  - drenaż
  - instalacje przemysłowe
  - zgrzewarki


  Zapraszamy do współpracy!!!

Mokronos Dolny ul. Parkowa 19
55-080 Kąty Wrocławskie