WIZYTÓWKA FIRMY

Best Hunters Leszek Kamiński

Best Hunters Leszek Kamiński

ul. Jutrzenki 91, Warszawa
branża: wojskowość/militaria/policja

Opis firmy

Tagi: amunicja, broń, czyszczenie broni, optyka, odzież, galanteria, nożeBest Hunters Leszek Kamiński  O firmie

  Z zamiłowania – myśliwi i strzelcy, w biznesie – ludzie o innowacyjnym podejściu do potrzeb Polskich myśliwych. To są fundamenty, na których budujemy markę Best Hunters.

  Nim powstała myśl o założeniu firmy dającej strzelcom i myśliwym dostęp do wyselekcjonowanych towarów najlepszych światowych marek, przez długie lata zajmowaliśmy się łowiectwem hobbystycznie. Nasze ambicje myśliwskie są przedłużeniem rodzinnej tradycji i odpowiedzią na wysokie wymagania osobowościowe, jakie łowiectwo stawia przed swoimi adeptami. Wierzymy, że to coś więcej niż zainteresowanie – raczej rodzaj treningu charakteru i hartu ducha.

  Jesteśmy jednym z największych sklepów z akcesoriami myśliwskimi i strzeleckimi w Polsce. Obszerna powierzchnia handlowa starczy na prezentację optyki myśliwskiej, amunicji śrutowej i kulowej, preparatów do konserwacji broni, wszelakiego rodzaju ubrań, branżowego wydawnictwa, tradycyjnej broni, jak i nowinek branżowych.

  Myśliwych, którym Warszawa jest nie po drodze, zapraszamy do internetowego sklepu Best Hunters, którego oferta jest równie bogata. Jeśli zechcecie Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty, z pewnością znajdziecie to, czego wam akurat potrzeba. Nasza wiedza i doświadczenie w równym stopniu przydadzą się wytrawnym myśliwym, frycom i amatorom zagubionym w gąszczu techniki strzeleckiej.

  Klientom internetowego sklepu gwarantujemy szybką wysyłkę i przywileje gwarancyjne równe tym, jakie otrzymują kupujący w sklepie stacjonarnym.


  OFERTA

  - Amunicja
  - Broń
  - Czyszczenie broni
  - Optyka
  - Odzież
  - Obuwie
  - Reloading
  - Akcesoria
  - Galanteria
  - Noże  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Jutrzenki 91
Warszawa