WIZYTÓWKA FIRMY

Gibas Service Center Sp. z o. o.

Gibas Service Center Sp. z o. o.

ul. Wawelska 115, 64-920 Piła
branża: motoryzacja, motoryzacja - części, urządzenia, usługi, motoryzacja - specjalistyczna

Opis firmy

Tagi: samochody ciężarowe, sprzedaż samochodów ciężarowych, samochody dostawcze, pojazdy dostawcze, naczepy, sprzedaż naczep, stacje kontroli pojazdów, toll collect, tachografy, części zamienne

Firma GIBAS SERVICE CENTER powstała w 1999 roku.​ Od blisko 20 lat nadrzędnym celem firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług.

Nasze działania zorientowane są na długą kooperację z klientem, dlatego staramy się zapewnić nie t
ylko najnowsze urządzenia diagnostyczne i narzędzia specjalne, ale również wiedzę, doświadczenie i fachową obsługę. Potwierdzone jest to licznymi certyfikatami, dyplomami i autoryzacjami producentów pojazdów, układów pneumatycznych i hamulcowych, olejów i producentów filtrów.

Trafnie wykonana diagnoza, bezproblemowo wykonana usługa, szeroki dostęp do części to nasze podstawowe atuty.

W grudniu 2012 roku otworzyliśmy drugi oddział naszej firmy w Pile na ulicy Wawelskiej 115, od
tamtej pory staramy się systematycznie poszerzać spektrum oferowanych przez nas usług, by w pełni kompleksowo spełniać wymagania naszych klientów.

W kwietniu 2016r. otworzyliśmy trzeci oddział w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Podmiejskiej 15A.

Rok 2018 jest dla nas kolejnym etapem rozbudowy naszej firmy otworzyliśmy autoryzowany serwis
MAN i Iveco w miejscowości Motaniec koło Szczecina.

Oferowane usługi:

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne - W ramach zawartych przez nas umów wykonujemy naprawy gwarancyjne pojazdów IVECO oraz Fiat Professional, a także naczep Kogel, Wielton i Zasław.
  Wykonujemy także naprawy pogwarancyjne pojazdów i naczep wszystkich marek.

 • przeglądy skp. tachografy i toll collect - W Szczecinie, Gorzowie oraz w Pile na Stacjach Kontroli Pojazdów poza przeglądami wykonujemy dodatkowo sprawdzenia tachografów cyfrowych oraz
  instalacje, naprawy i sprawdzenia urządzeń Toll Collect.

 • myjnia - W gorzowskim oddziale posiadamy specjalistyczną myjnię bramową dla pojazdów
  ciężarowych, dostawczych, przyczep i naczep.

 • assistance i naprawy powypadkowe - Wykonujemy naprawy powypadkowe i blacharsko-lakiernicze samochodów ciężarowych dostawczych oraz przyczep i naczep, naszym klientom oferujemy usługi holowania, zwiezienia uszkodzonego pojazdu lub nawet naprawy na drodze na terenie Polski jak
  i całej Europy.

 • sprzedaż części - Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych i zamiennych posiadamy wykwalifikowaną kadrę która pomoże w doborze odpowiednich części i doradzi najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Obszerne zaplecze magazynowe na naszych oddziałach oraz współpraca z większością hurtowni sprawia, że oferujemy najlepszą dostępność części.

 • sprzedaż pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczep oraz naczep - Nasi handlowcy pomogą w doborze odpowiedniego pojazdu dla każdego klienta, od zestawu ciężkiego ciągnik siodłowy z naczepą, po mały miejski samochód dostawczy z DMC 3,5 tony.

  Główną filozofią naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta, staramy się by każdy kto nas odwiedza mógł załatwić wszystko pod jednym dachem. Dodatkowo nasza sieć serwisowo-sprzedażowa na którą składają się trzy oddziały sprawia, że dostęp do naszych usług jest jeszcze łatwiejszy.

  Zapraszamy do współpracy
  ul. Wawelska 115
  64-920 Piła