WIZYTÓWKA FIRMY

EVEREST BUDOWNICTWO Gryłko, Papuga Spółk...

EVEREST BUDOWNICTWO Gryłko, Papuga Spółk...

ul. Daszyńskiego 45, 32-620 Brzeszcze
branża: budownictwo - drogi chodniki place, budownictwo - obiekty wykończenia, budownictwo - obiekty sportowe...

Opis firmy

Tagi: budownictwo, remonty, prace wysokościowe, termomodernizacje, czyszczenie strumieniowo-ścierne, cięcie betonu, demontaż azbestu, balkonyF.B.R.H. Everest Wojciech Gryłko , Krzysztof Papuga sp.j.  O firmie

  Firma Budowlano - Remontowo - Handlowa "EVEREST" spółka jawna - rok założenia 1996. Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlano - remontowych przeprowadzanych na obiektach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budowlach o charakterze przemysłowym.
  Oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych inwestorów, jak i do klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość i trwałość.

  Prężny rozwój firmy na przestrzeni kilku lat pozwolił osiągnąć wysoką pozycję na krajowym rynku budowlanym. W swoich pracach firma wykorzystuje nowoczesne technologie budowlane, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny sprzęt i zaplecze techniczne niezbędne do wykonywania usług charakteryzujących się wysoką jakością.

  Stałe zatrudnienie w firmie kształtuje się aktualnie na poziomie 60 osób, łącznie z kadrą kierowniczą i jest uzależnione od wielkości realizowanych inwestycji. F.B.R.H. Everest współpracuje z wieloma firmami dostarczającymi materiały budowlane oraz dysponuje samodzielnym transportem, co pozwala obniżyć koszty i zapewnić terminowe dostawy materiałów.

  W celu podniesienia jakości świadczonych usług w 2004 roku firma rozpoczęła proces wdrażania standardów Systemu Zarządzania Jakością opartego na normie PN-EN ISO 9001:2001. Potwierdzone to zostało podczas auditu certyfikującego przeprowadzonego przez jednostkę certyfikującą DAS Certification, posiadającą akredytację UKAS w Wielkiej Brytanii. W lutym 2005 roku firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania jakością z zakresu usług budowlano-remontowych.  OFERTA

  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług budowlano-remontowych. Wśród nich znajdują się budownictwo, termomodernizacja, usuwanie azbestu i wiele innych. Poniżej przedstawiamy pełny opis oferowanych przez naszą firmę usług. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani którąkolwiek z nich prosimy o kontakt.

  - Budownictwo
  - Alpinizm przemysłowy
  - Termomodernizacja
  - Czyszczenie strumieniowo - ścierne, Antykorozja
  - Reprofilacja i wzmacnianie konstrukcji żelbetonowych
  - Cięcie betonu
  - Demontaż azbestu, wzmocnienie ścian
  - Balkony - naprawa, wzmocnienia, zadaszenia


  Zostań podwykonawcą F.B.R.H Everest


  Zapraszamy do współpracy z F.B.R.H. Everest Spółka Jawna wszystkie zainteresowane firmy. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla podwykonawcy lub pobranie wersji PDF. W przypadku pobrania i wypełnienia pliku PDF prosimy o wydrukowanie go, a następnie przesłanie pod numer faxu (+48) 32 212 17 83 lub skanu na adres e-mail: biuro@fbrh-everset.com.pl.


  Zapraszamy do współpracy!!!

ul. Daszyńskiego 45
32-620 Brzeszcze